spiralle hamilelik

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve hasret25 tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : hasret25
  1. hasret25

hasret25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bora bey,ben bir yil önce spiral taktirmistim adetim her ay düzenli gelirdi ama bu ay iki gün gecikti birde en son adetimi nisanin 28inde görmüstüm ama ondada tuhaflik oldu bes gün sürüp bitmisti sonra iki gün sonra tekrar gelmisti ve bes alti günde öyle sürmüstü yani anlayacaginiz en son bir ay icinde iki kere adet gördüm adetim iki gün gecikti sadece bel agrisi sag basenimde agri sag kasimada kramp giriyor ben hep adet olacagimda karin agrisi yasardim bu ay karin agrim yok sizce hamilemiyimdir test icin erkenmidir

2. 31 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Kanda gebelik test yaptırmanızı öneririm...

4. 31 Mayıs 2010
  5. hasret25

hasret25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sizce idrar testi yapsam evde ne zaman yapsam daha güvenli olur kac gün daha bekleyeyim ben yurtdisinda yasiyorum kan testini istege begli yurtdisinda yaptirmam zor oluyor

Son düzenleme: 31 Mayıs 2010
  6. 1 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    İdrarda gebelik testi kanda gebelik testi kadar güvenilir değildir. Ancak yapabilirsiniz. Bir de spiralin yerinde olup olmadığının kontrolü için doktorunuza başvurmalısınız...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.