Spiritüel Sevgiliye Cep Telefonu Mesajları

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve eldeniz tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

  14 Eylül 2008
  Konu Sahibi : eldeniz
 1. eldeniz

  eldeniz Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Aralık 2007
  Mesajlar:
  701
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  86
  Seni, yüksek biliçlilerin basit sevgileriyle değil, basit ruhların yüksek sevgisiyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

  (Yazar: Kanennah)

  Yaptığım bir şifa sembolü seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem şifa olup sana akardım.
  *
  Sana astral seyahate çıktım, dağları denizleri aştım seni buldum, yanağına ufacık bir öpücük kondurdum. Hissettin mi?
  *
  Eğer kalp çakranı açmak istersen ve o kalp çakrasını açtıktan sonra hayatına birisini almak istersen o güzel yüzünü rüzgara dön, oradayım!
  *
  Bir şifa sembolü olmak isterdim. Neden mi? Beni sana çizip, sana aktığımda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
  *
  Beyaz bir enerji yolluyorum sana; biraz mutluluk barındıran, merkezinde sevgi ve sadakat, karbeyaz enerjide umut ve iyigeceler öpücüğü; haydi, kalp çakranı uzat.
  *
  Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da su karmam, bir tek sensiz olamaz.
  *
  Seni her düşündüğümde bir reiki sembolü çiziyorum. Ben kaç reiki sembolü çizdim biliyor musun? Benim artık bir hastanem var...
  *
  Yedi bilinç seviyesinden yedi çeşit hatun hatun getirseler, yedi ayrı ırkın yükselmiş ahu hatunları olsa, senin gibi güzel olamaz...
  *
  Yüce varlıklar tanıdım, yıldızlar gibiydi, hepsi yükselmişti. Ama ben seni, karmamızı seçtim, bir karma için bin yükselişten vazgeçtim.