Spor Salonu mu Koşu Bandım ve Dumbellarmı?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve hanne tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : hanne
  1. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3 aydır düzenli yada düzensiz bir spor salonuna gidiyorum fitness için.aletlerle çalışıyorum.şimdi 3.ay programımdayım,istediğim gibi bir verim alamasam da baya bir faydası olduğunu düşünüyorum,2 ayda 4 kilo verdim fakat şuan kararsız kaldım bir 3 ay daha gidip gitmemekte,evde koşu bandım ve dumbelllar var,45 dk-1 saat tempolu yürüyüş ve karın göğüs egzersizleri yapsam,herhalde yeterli olur?sıkıntım göbek mide ve bel gittiğim yerden çok da memnun değilim hocalar pek ilgili değil bu beni rahatsız etti..ne yapsam?

2. 10 Ekim 2009
  3. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :uhm:

4. 10 Ekim 2009
  5. yasemin1306

yasemin1306 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben spor salonuna gıdıyorum salonumdan cok memnunum evde olsam cokıyı verımle yapamayacagıma emınım..salon motıve deıyor benı.ben 9 aydr gıdıyorum ve devam edecegıme emınım sıkılaşmak ve selulıtsızlık super bısı:))

6. 10 Ekim 2009
  7. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yasemincim haklısın,evde olunca süreklilik olmuyo ama evde koşu bandım falan dururken tekrardan para baymak artı işsizim de zaten bunları düşünüyorum bir de senin gibi devam edeceğime eminim diyemiyom işte bişeyi uzun zaman yapamam ben :)

ya bilmiyorum iyice kararsız kaldım zaten salon evin hemen karşısında çok yakın ama dediğim gibi hocalar falan da memnun değilim pek aslında..

8. 10 Ekim 2009
  9. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Memnun değilsen, neden gidesin ? Evde cd lerle yap, kendine en iyi hangisini sürekli yapabilrim diyorsan onunla devam et. Eğer evde de sıkılırım devamını getiremem diyorsan salonunu kesinlikle değiştirmelisin, en azından verdiğin paraya değsin.

10. 26 Kasım 2009
  11. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım evde aynı olmuyor. bizim de evde koşu bandı ve kürek var ama ne ben ne de eşim düzenli bir şekilde yapamadık evde. spora yazıldık. evde alet varken ona para vermek saçma geliyor tabiki ama evdekini yapmıyorsun zaten genelde. motivasyon imkansız yani nerdeyse evde. yada en basit evde 40 dk fln tahammül ediyorsun ama salonda antrenör gözetiminde olunca tam yapman gerekenleri yapmadan bırakmıyorsun. hele salonda pilates havuz falan da varsa inan çok daha severek gidiyor insan

12. 14 Şubat 2011
  13. tugcevrd

tugcevrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31