Spor salonuna giden arkadaşlarım..??

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve potansiyel tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : potansiyel
  1. potansiyel

potansiyel Guest

arkadaşlar çok kilo aldım son zamanlarda.hem eski kıyafetlerimden oldum hem gerçekten sınırı aştım kilolu biri oldum.bir spor salonuna yazılmak istiyorum vücudumun sıkılaşmaya da ihtiyacı var.ama sormak istediğim şeyler var nasıl bir program uygulanıyor spor salonlarında spora giden arkadaşalrım bu konuda beni yönlendirebilirmi bir de 1 ayda forma girermiyim vucudumda baya sarkma oldu göbeklendim 10 kilo kadar fazlam var gibi görünüyo şuanda

2. 6 Haziran 2009
  3. dasilva

dasilva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben gidiyorum salona hocamız bize callenetics ve pilates karışımı bir program yaptırıyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.burda ikisi hakkındada açıklayıcı yazılar var zaten bir ayda eğer yediklerinede dikkat edersen mutlaka sonuç alırsın.kolay gelsin.

4. 7 Haziran 2009
  5. potansiyel

potansiyel Guest

bir de ömür boyu bu hareketleri devam ettirmek gerekiyor galiba bu işte işin zor kısmı.ama bunada ihtiyacım varrr...

6. 7 Haziran 2009
  7. potansiyel

potansiyel Guest

bir de 3 ay için 400milyon nasıl ?

8. 10 Haziran 2009
  9. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    canım spora başlamaya karar vermen bencede güzelkaydirigubbakcemile2...salonlarda kişiye göre program hazırlıyorlar..kilo ve ölçümlerin alındıktan sonra.hoca seninle ilgileniyor"ne istiyorsun"diyor..sende diosun"yağ yakmak,kas yapmak,kilo almak,kilo almayımda sıkı olayım,vs..vb"(ya da hoca ne yapman gerektiğini sölüyor..)hocada sana uygun bir program hazırlıo..ilk günler unutursun die sana kart yazıo şunları şunları yap die...öle yani...fiatta iimi kötümü nasıl diim kuzum salonu aletleri görmedimkikaydirigubbakcemile3salonun durumuna aletlerine göre değişiyor fiatları....havuzlular,havuz içinde aletleri olanlar daha pahalı...kendi bütçene ve isteklerine göre en doğru salonu sen bulup karar vermelisin...ama temizliğine,ve havalandırmasına dikkat et:1hug:a.s.

10. 6 Temmuz 2009
  11. iremsu1986

iremsu1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3ay gittim memnundum da kuzenim ve arkadaşlarımla gittik kilo verilmese bile sıkılaşma ve bedende küçülme oluor .programını sana göre ve beklentilerine göre yapıolar kuzenim 38 kilo verdi tüm vücutta sıkılaşmaya gitti onun programı benimkinden daha ağırdı ama mesela twisi ben 300 yapıodum o 500 yanlar için sopa hareketini ben 3 dk yapıodum o 7 dk bisikleti ben 15-20dk o ise 45 dk yapıodu ben yürüyüş bandını daha çok sewiodum ama benim zaten bedenim 36 sadece spor olsun 4-5 kilo werebilirim sıkılaşırım die gittim ama kesinlikle evde yapılan spordan çok daha faydalı :KK66: biz fiyat olarak çok ii gitmişiz buralarda en fazla aylık 80tl

12. 17 Temmuz 2009
  13. potansiyel

potansiyel Guest

3 aylık 100 milyon başladım

fakat herkese ayrı bir program şeklinde uygulama yok ben de öyle olur sanıyordum

daha çok hepimiz aynı hareketleri yapıyoruz sadece bir iki hafta sonra mesela benim göbek sorunum olduğu için yan bel hareketlerine de başlarız dedi.bilmiyorum yaa benim basen sorunum yok mesela ama bunuda çalışıyoruz

14. 25 Temmuz 2009
  15. sevdes

sevdes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım dedıgın kıloyu verebıldın mı bende 36 bedenım 45 kılo boy 1.52 ama 3-4 kılo vermem lazım spor salonunda sadece yuruyus bandında calısarak yapabılır mıyım özellıkle bacakları ınceltmem gerekıyor kalcaya kadar ama ıstıyorum kı kalın olmasın incelsın sen neler yaptın ne kadar devam ettın su an hala devam mı

16. 5 Ağustos 2009
  17. ebruabraxas

ebruabraxas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    bende spor salonuna gidiyorum çok memnunum evde hareket çok kısıtlı yapabiliyorsun birde salonda grup ile çalısınca birbirini destekliyorsun çok güzel oluyor gülerek vaktin geçiyorrr...ben tavsiye ediyorm ben hem pasif jimnastik hemde salonda çalısıyorum aerobikte yapıyoruz... günde 1 saat yürüyüorum koşu bandında 20 dakika bisiklet 1 saat alet çalısıyorum her hafta 1.5 2 kilo kaybım oluyorrr...

18. 8 Ağustos 2009
  19. Semo

Semo SeViYoRuM, SeViLiYoRuM!!! Üye

Beğenildi:
    317
    Ödül Puanları:
    188
    Slm canim, cok kayretli spor yapiyosun ;-)
    Ben o kadar gayret edemiyorum :1no2:
    toplam kac kilo verdin?