Spor salonunda spor yapanlar varmı?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve MaViPaTiKLeR tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : MaViPaTiKLeR
  1. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

kızlar merhaba

ben bugün spor salonunda spora başladım...28 yaşımdayım hatta nisanda 29 olacağım ve bugüne kadar hiiiç spor yapmadım....

bugün ilk günümdü ve şu an acayip yorgunum...yalnız salondan çıktıktan sonraki ruh hali inanılmaz güzeldi...daha ilk gün olmasına rağmen nasıl bir pozitiflik veriyor insana spor bugün bizzat gördüm...zemuszemus

1 saat durdum ve bu 1 saat içinde 10 dakika koşu bandında düşük seviyede yürüdüm,yaklaşık 10 dakika bisiklet çevirdim,bir kaç ısınma hareketi yaptım,3x6 mekik çektim(alette),1 kg luk ağırlıklarla yanlara eğilme hareketi yaptım(bel için),sırta sopa koyarak sağa sola esneme yine bel için...vs...tabi bunları hoca eşiliğinde yaptım...

aranızda spor salonunda spor yapanlar var mı? neler yapıyorsunuz?ne zaman başladınız? bunları paylaşalım mı? böyle bir başlıkta göremedim varsa özür....a.s.

ve aletli spor yapanlara bir sorum olacak,ilk gün olduğundan sanırım eve geldikten bir süre sonra bütün vücudumda bir yanma hissi oldu...içerden içerden ateş çıkıyor sanki kollarımdan vücudumdan...bu normalmi?:uhm: erkek arkadaşımda spor yapıyor ,normal dedi ama birde sizin düşüncelerinizi merak ettim....

hadi spor günlüğü tutalımkaydirigubbakcemile2

2. 2 Mart 2010
  3. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

koskoca kk da spor salonuna giden bir kişi bile yok mu yahuuu:bbo:

4. 2 Mart 2010
  5. citos2903

citos2903 üç böcek bir çiçek :)) Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    slm cnm kaydirigubbakcemile5
    bende 2 aydır gidiyorum spor salonuna çok faydasını gördüm 1 saat kardiyo yapıyorum ardındanda 1 saat pilates vücudum bayağı toparlandı zemuszemuskendimi daha mutlu hissediyorum guclubacismileilk zaman pilates çok acı veriyordu ama kaslar açıldıkça acı macı kalmadı şimdi çok rahat yapıyorum hareketleri hihoyyyt

Son düzenleme: 2 Mart 2010
  6. 3 Mart 2010
  7. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

cevap yazdığın için sağol canım...:)

bende pilatesi çok istiyodum ama malesef burda pek gitmediği için kaldırmışlarboshayallersmile ben sadece kardiyo yapıyorum....bugün çok yoruldum ...daha 3.günümdeyim ben....hem kilo vermek hemde sıkılaşmak istiyorum...inşallah faydası olur banada...alkisalkisalkis

ya hayatımda hiç bu kiloya çıkmamıştım...hep 45-48 kilo olan ben son yıllarda ilaçlar yüzünden sürekli kilo artışı yaşıyorum:1no2:

sen kaç kilosun canım 2 ayda kilo verdinmi?

8. 3 Mart 2010
  9. atlantis

atlantis bab-ı esrar Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Hocanız hafif bir program uygulamış tabi spor geçmişiniz yoksa sağlıklısı da bu olsa gerek. Yanma hissi, ağrılar çok normal. Zamanla, alıştıkça geçer. Geçen yıl spora başladığımda ilk gün çok zorlamışlardı beni birkaç gün ayakta durmakta zorlandım ağrılardan=)))

Açık havada yürüyüş yapmayı çok sevmeme rağmen koşu bandına asla tahammül edemiyorum; bu nedenle aletlerden çok pilates ve aerobik yapıyorum.

10. 3 Mart 2010
  11. kArtALyUvAsI

kArtALyUvAsI Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende düşünüyorum gitmeyi
    ama çok zayıfım zaten sadece sıkılaşmak istiyorum
    üstüne kilo verirsem çok çirkin olurum
    hafif ayva göbeğim var sadece ama görünmüyor bile karnım sıkılaşsa ne iyi olur

12. 3 Mart 2010
  13. amazonss

amazonss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kıslar bende gıtmek istedim spor salonuna ama gidemıyorum çunku zamanım yok bende başladım evde spor yapmaya .yaklaşık 2 ay olacak acayıp sıkılaştım bacaklarım hafıf kaslandı yanı öne doğru hafif çıkıntı yaptı popom sıkılaştı ve kalktı çok hoşuma gıttı valla pantolonlarım acaip guzel duruo özellıkle jeanl lerım .sonra gittim voıtten bi halter barı setı aldım eve kurdum şimdi onlada çalışıorum omuzları genışlettım bıraz allaha şukur fızığım duzgun.ama spor yapmadan da olmaz tabi . spor salonunda olsa daha bi iyi oluo muzık eşliğinde . ama dedim ya zamanım olmuo evdede iyi sonuçlar aldım doğrusu .hepinize sağlıklı ve fit günler diliorum

14. 4 Mart 2010
  15. kArtALyUvAsI

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    hangi hareketleri yaptın acaba bende sıkılaşmak istiyorum bir de her gün mü
    bir de omuz yapmayı neden istiyorsunuz kızlara yakıştıramıyorum tabi benim fikrim buyrunnnnnnnnn

16. 5 Mart 2010
  17. amazonss

amazonss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kartal yuvası omuz yapmaktan kastım öle erkeklerın kı gıbı deil benım vücut ölçulerım 90 60 90 boyum 170 kilom da şu an 54 almaya çalışıorum.omuzlarım vücuduma göre biraz dardı sporla genışlettım daha doğrusu ordaki kasları kuvvetlendirdim .erkeklerın omuzları gıbı olmaması içinde dozunda çalıştım .çok hoş oldu . tabi bazı kızlar abartıyo çalışırken omuzlar erkeğimsi kıvama gelio oda hoş olmuyo dozunda yapılırsa çok sexi ve hoş omuzlar olur. dekolteler ve askılı kıyafetler çok hoş oluo .o yuzden bende çalıştırdım istediğim kıvamada geldi şukur. blogcu.com
    bu lınkten de yaptığım hareketleri görebilirsin bunları ben hergun yapıorum 8+8 16 lık setlerle başladım şimdi 80 e kadar çıktım . umarım lınk açılır ilk defa koyuyorum çunku açılmazsa nette popo kaldırma hareketleri diye gir .kaanla zayıflama video bölumune tıkla karşına 8 dk lık bi video çıkacak işte ordakı hareketler.

18. 5 Mart 2010
  19. kArtALyUvAsI

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım
    sadece bu hareketleri mi yaptın

ebrarece49 bunu beğendi.