Spor Yaparak Zayıflamak İsteyen Yok mu ?

Konusu 'Spor ile Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve butterflys73 tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : butterflys73
  1. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nedense biz şişmanlar , su bile içsek yarar , aslında çoğumuz yemeği çok az yeriz , sürekli de dikkat ederiz, ama nedense bu kilo fazlaları üzerimize yapışıp kalmıştır .......
    bu sefer tamam deriz sıkı diyetler yaparız , gayet güzel kilo vermeye başlamışken birden bir rüzgar eser ve o diyet oracıkta kalıverir , sadece diyet kalsa iyi verdiğimiz kilolar aynı kalmaz aksine üstüne üstüne koyar bedenimiz :1ninca:
    ve yine ne gariptir ki aslında hepimiz şu gerçeği çok iyi biliriz " spor yapmadan olmazzzzzzzzzz " .......zayıflamanın temel prensibidir "az ye çok harca "
    ama nedense çoğumuz tembelizdir ve bunu bilmezden gelmek işimize gelir ... hatta bunu kendimize bile itiraf edemeyiz de türlü bahaneler uydururuz ( işimiz yoğundur, vaktimiz yoktur , bebeğimiz küçüktür vs. vs. bahane de sınırımız yoktur ...)

diyorum ki hadi benim gibi tembel olanlar gelin hem boğazımız tutalım hem de spor yapalım ..... hareket etmek için birbirimizi motive edelim de şu işi bu sefer geri dönüşü olmadan başaralım :lepi:

valla bu başlıktan daha önce açılmışsaaaa ya da konu yanlış yerdeyse moderatörlere ricam gerekeni yapsınlar :enbuyukkk:

smwm bunu beğendi.
  2. 23 Aralık 2009
  3. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    vereliniortak

4. 23 Aralık 2009
  5. DiLeMmM

DiLeMmM Gidecek bu kilolar.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    gayet mantıklı canım neden olmasın, bende yaklaşık iki aydır diyetteyim, son bir haftadırda nivea body ile spor yapıyorum, çok memnunum, sporsuz olmaz katılıyoruum

6. 23 Aralık 2009
  7. AYBUKE067

AYBUKE067 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bence de kesinlikle spor yapmadan zayıflamak çok zor ben çok denedim olmuyor

8. 23 Aralık 2009
  9. linguist

linguist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    sporla kilo verdiğinde vucüt harika oluyor:) taş gibi kaydirigubbakcemile3 geçen yıl düzenli spor yapıyodum ve şimdi yeniden başladım :KK46:

10. 23 Aralık 2009
  11. DiLeMmM

DiLeMmM Gidecek bu kilolar.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    o yüzden kızlar topiği açan arkadaşımıza destek olalım ve bizde
    başlayalım sporlu zayıflama programımıza, günlük ne yediğimizi, nasıl ve
    ne kadar spor yaptığımızı, olumlu ve olumsuz etkilerini burada paylaşalım,
    haftada bir gün belirleyip tartılalım paylaşalım, liste oluşturup bir çok topikte olduğu
    gibi birbirimize moral ve motivasyon vereliimm kaydirigubbakcemile3 hadi kızlaaar ben feci gaza geldiim vallaa

12. 23 Aralık 2009
  13. hilall23

hilall23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de katılıyorum kesinlikle sporla vücutta hiç pürüz bile kalmıyor üç aydır spor yapıyorum diyete iki gün önce başladım sadece spor yapıp eskisi gibi beslenerek 8 kilo verdim 10 cm inceldim ve sporla insan zinde oluyor diyetin uyuşukluğunu bırakmıyor insanda sonuna dek destekliyorum seni

14. 24 Aralık 2009
  15. gokcen43

gokcen43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende 1 yıllıgına uye oldum spor yapıcam hem belım ıcın fıtık var yuzucem hemde kılo vererek belıme bınen yuku hafıfletmıs olacagım

16. 24 Aralık 2009
  17. tugbaozlu

tugbaozlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb bende 2 ayda 10 kg vern biri olarak günde 1.5 saat spor yaptım en az vücüdümda sarkma yada çatlak olmadı şükür daha öncede ufaktan yapıyodum şimdi tv izlerken bile boş tvye bakmak sıkıcı geliyo yakında ev spor salunu gibi olucak diyet sporsuz spor diyetsiz olamaz bu 2+2 sonuç 4 gibi net dıyetle verilen kg norml beslenme düzeninen gecınce kalıcı olması ıcın sart ve sporla oldugunuzdan daha zayıf gorunuyosunuz.

18. 24 Aralık 2009
  19. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile5 hadi bakalım kolay gelsin Şeniz

var mısın :lepi:

demek tecrübelisin bu konuda ; o zaman koçluk görevini üstlenebilirsin :)

süpersinnnnn opuyorumnanaktan

bel fıtığın için çokkkk çok geçmiş olsun ... yaptığın sporu bizimle de paylaşırsan seviniriz

ben de 1,5 ayda 12 kilo verdimama sadece diyetle ve diyeti bırakınca 4 ü geri geldi :KK43:(

canımcım bu liste işi bana göre değil , işteyken sürekli netteyim ama eve gidince maalesef kızım, eşim, ev işleri derken uyku saati geliyor .......tabii bugünden itibaren bi de spor eklenecek bu koşouşturmaya :)))

eğer gönüllü isen sana iş düşüyor ...sadece spor değil de beslenme düzenimizi de paylaşalım olmaz mı Şeniz