Sporla Kilo Almak İstiyorum. Yardım Edin

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve kivilcim tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar oldukça zayıf biriyim ve yiyerek kilo alamayacağımı anladım zaten bütün uzmanlar sporla kilo almamızı tavsiye ediyor . sporla kilo alabilmem için ne tür hareketler yapmam gerekir günde nekadar yapsam benim için yeterlidir bilgisi olan var mı? artık iyice psikolojik sorun haline getirdim bu zayıflığımı:KK43:

2. 2 Kasım 2008
  3. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    internette araştır istersen canım bi bende genelde netten bulurum böyle şeyleri resimli gösteriolar valla sporla kilo alındığını bilmiyodum.. :))

4. 2 Kasım 2008
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım okadar çok araştırdım ki hep sporla kaslarınızı kuvvetlendirin , yağ olarak kilo alamk sağlıksızdır diyo aslında ben ona da razıyım ama yiterek kilo alamıyorum..bende son çare olarak buraya yazdım belki bazı hareketleri öneren arkadaşlar olur diye..nette neler yapmam gerektiği filan yazmıyo..bir spor salonuna yazılsam iyi olucak galiba..

6. 2 Kasım 2008
  7. keciii

keciii Guest

bende ayni derttenim arkadasim...her yolu denedim olmadi:KK43: son carem spor salonuna yazzilmak,kiloyu yag olarak almak dogru degil saglikli sekilde alalim degilmi ?:KK66: birde bu bu sitedeki diyet saglikli beslenme bölümüne bak,kilo almak isteyenlerin paylasma alalina ...:jeyyar:

8. 3 Kasım 2008
  9. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım oraya baktım ama oradakiler hep dışardan takviyelerle alam çabası içindeler..şuruplar fişan içiyorlar ben o tür bilmeiğim şeyleri kullanmak istemiyorum..bi site buldum netten vücut geliştirme hareketleri var onları yapmaya başlıcam..ya birde şu olay çok hoşuma gidiyor..mesela ebru şallı da çok zayıf ama çok fit bir vücudu var hep platesden kaynaklanıyor..aslında en doğrusu bir spor salonuna yazılmak o şekilde çok daha sağlıklı olur belki..hem orada vücuduna göre sağlıklı bir çalışma programı uygulanıyormuş..

10. 3 Kasım 2008
  11. benian22

benian22 Guest

canım en iyisi spor salonu sanırım. bende de aynı sorun var. yiyerek kilo almaya kalkarsak yağlanmış bir vucuttan başka bi şey elde edemeyiz, çok sağlıksız. ama sporla çok daha güzel bir görünüm olur. bi de ben kloyu sadece göbekten alıyorum, diğer yerlerim zayıf kalıyor ne kadar kilo alsam da:KK43: bunu da sadece spor düzeltebilir sanırım...
    avrupa yakasında iyi bi spor salonu bilen varsa özelden mesaj yazarsa sevinirim.

12. 3 Kasım 2008
  13. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eğer derdiniz buysa ben yardımcı olabilirm başta anlamamışım. bende çok zayıfım övünerek söylüyorum aslında kilo almaktan istiyorum ama kıskanılan bi fiziğimin olması hoşuma gidiyo... zayıflıkta kişiden kişiye değişiyo ebru şallı örneği güzeldi fit görünmek başta gelir benim size tavsiyem eğer temin edebilirseniz evde plates yapmak için cdler satılıyo o cdlerden alın ve düzenli olarak yapın anında farkı görürsünüz hareketleri tarif edemem anlatılıcak gibi değil... kolay gelsin... :))

14. 3 Kasım 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkür ederim..güzel bir umut ışığı oldu benim için gerçekten..peki nerede bulabilirim bu cd leri..hemen almak istiyorum..

16. 3 Kasım 2008
  17. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkür ederim..güzel bir umut ışığı oldu benim için gerçekten..peki nerede bulabilirim bu cd leri..hemen almak istiyorum

18. 4 Kasım 2008
  19. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kuzenim almıştı cdleri nerden aldığını bilmiyorum ama cd satan yerlere sorun cd marketler oluyo ya yada küçük dükkan olablir. ben hareketleri youtube da gördüm kuzenim aynı videoların orda olduğunu söyledi bi kaç kere oraya bakarak yaptım sonra akılda kalıyor zaten... cd bulamazsan youtube ye bakabilirsin plates yazman yeterli...