Srose ve u2rem buluştu

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar kaç aydır tanıdığım ve çok merak ettiğim alev arkadaşımızla dün buluşmuş bulunmaktayımhihoyyythihoyyythihoyyyt alev akhisarda benim doktorumun olduğu ilçede dün hem benim hem bebeğimin kontrolleri için gittik ve hem bebeklerimiz gördü birbirini hemde biizzzzzz...bebişi çok tatlı, tabi kendiside.

size alevi anlatayım accukk:
    dünya tatlısı çok iyi bi insan . . yüz olarak sadece fotolardan biliyordum ama görüştüğümüzde inanın hiç yabancılık çekmedim. boyu uzun (en azından benden uzunsırnaşık şeysırnaşık şey) ve kilosuda iyi hamilelikten fazla bi kilosu kalmamış yani bence tabi...çok cana yakın biri ya tam forumdaki gibi. ben çok memnun oldum onunla görüştüğüme. tekrar görüşmeyide çok isterim. zaten oda gurbet gelini bende artı ikimizde manisa geliniyiz.

hepinizi çok merak ediyorum inanın yüzyüze görüşünce daha güzel oluyo. keşke aynı yerde olsakta görüşebilsek.ben çok isterdim yani aylardır görüştüğüm ve vaktimi geçirdiğim arkadaşlarımı yakından görebilmeyi...:asigim::asigim::asigim:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ağustos 2008
  2. 8 Ağustos 2008
  3. gercekten çok mutlu oldum ve çok sevindim birbirnize yakınsınız ve bir arkadaş daha kazandınız gezmelik:) herşeyinizi paylaşabilecek birbirinize yardım olabilecek. çokda güzel çıkmışsınız fotoğrafta maşallah[. kız srose seni çok formda gördüm :))u2rem benim gibi hala bizim daha kilo vermemiz lazım.ikinizde çok güzel hatunlardsınız 41 kere maşşallaaaaahhh/COLOR]

4. 8 Ağustos 2008
  5. bxixzdxixkcan

bxixzdxixkcan Davetsiz Misafirim Geliyo Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm Millet ben Allah nasip ederse Ekim annesi olucam sizler nerelerdesiniz bende Manisa'dayım ve tanışmak isterim özelime adreslerinizi yazabilirsiniz ayrıca Allah bebişlerinizi analı babalı büyütsün çok tatlılar:KK46:

6. 8 Ağustos 2008
  7. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    ne güzel kızlar sizin adınıza çok sewindimm ikinizde çok tatlı çıkmışsınız maşallah size...

8. 8 Ağustos 2008
  9. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok şeker çıkmışsınız çok doğal güzel ....

10. 8 Ağustos 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ben fotoğraf filan göremedim ama

12. 8 Ağustos 2008
  13. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    çok kıskandım çoooooookk
    şimdi semacımla konusuyoruz izmire de gelcek dimi kızzzzz :)

14. 8 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

eveeeeeeeeeeettt ayın 20 sine kadar da ordayım.hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt görüşmek üzere canım benimmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

16. 8 Ağustos 2008
  17. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaaa banane çanakkaleyede gelın nann..döverım bakk heeee...:eek:klava::eek:klava:.bu arada resımlerı nedne kaldırdınız yaa bende görecektımmmmmsenağlama

18. 8 Ağustos 2008
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    BENDE gormek istiyorum resimleri banane ozele yollayin yahu :KK43:((