Srtmdaki sivilceler ...

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve _CeyDa_ tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : _CeyDa_
  1. _CeyDa_

_CeyDa_ birgün bitecek bu hasret. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sırtımda bayadır sivilceler var ve bn bu sitede gezinrken sadece yüz için olanları bulabildim.yardm olabilcek olan varmı?????
    bu arada 17 yaşındayım.ergenlik çağı faln bn soradan gececegıne ınanmıyrm bi çare arıyorm yardm edin lütfn...:eek:

2. 17 Mart 2009
  3. beyyine

beyyine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben ergenlik çağını geçdim ama halen hormon düzensizliklerim olduğu için varlar yazın deniz suyu ve güneş iyi geliyor baya geçiyolar benden tavsiye yazın bol bol güneşlen

4. 17 Mart 2009
  5. _CeyDa_

_CeyDa_ birgün bitecek bu hasret. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kapalıyım yazın güneşlnebileceğimi sanmıyrm yaaaa =(=(=(

6. 17 Mart 2009
  7. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    benim esimdede var yazzik cikinca nasil cile aci cekiyo banyo yaptikca keseliyorum birazda olsa rahatliyo yazinda firsat buldukca gunesleniyo o cok iyi geliyo keske bi cozumu olsada elimden gelse tamamen gitse o uzuldukce bende uzuluyorum...

8. 5 Nisan 2009
  9. littlewise

littlewise Guest

bende de aynı problem var yardım edebilcek yok mu??

10. 5 Nisan 2009
  11. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim kapaliyim demissin... belki solariuma gidebilirsin?
    yani dini acidan bu caizmi bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz?

12. 5 Nisan 2009
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ergenlikten sonrada geçmiyo kendiliğinden. ben yaşadım halen daha tek tük çıkar deli eder beni. tek çaren bi cilt doktoruna görünüp doğru ilacı kullanmak.
    havasız kalıyo bide çoğunlukla ondan çıkıyo kışları bende. haftada bir keselenmeye gayret göster. en azından azaltabilir.
    geçmiş olsun.

14. 6 Nisan 2009
  15. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Benim eşimdede var ve doktora gittiğimizde stresten dolayı demişti.ki normalde tam tersine kuru - normal arası bi cilde sahip.yani yağlı da değildir cildi.losyon tarzında şeffaf bi sıvı ilaç verdi,sivilcelerin üstüne sürmek için ama pek bi iyileşme olmadı..bıraktık..bilemiyorum nasıl bişey çözüm olabilir..bi de acı veriyomuş bazılarıı :KK43:( bu konuda bi çözüm bulan varsa tavsiyelerinizi bekliyoruz arkadaşlar..:enbuyukkk:

16. 8 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

bu konuda cilt doktorundan yardım aldım ve sonuç süper. bol bol su için, aklınıza her geldiğinde su için çünki sırttaki sivilceler yüzdekilerden farklı olarak karciğerden gelirmiş su içmediğinz yada az su içtiğiniz zaman böbreklerin dışarıya atacağı fazlalıkları karaciğer atmaya çalışırmış ve buda sırttan sivilce olarak dışarı atım sağlanmaya çalışırış. bunun giderilmesi için bol bol su içmek lazımmış. kola ve nescafe başta olmak üzere çok baharattan uzak durun göreceksinizki pürüzsüz bi cildinizi olacak.

benim 1ay sonra düğünüm var sırtımda bazen sivilce çıkıyordu e dekoltede giymek çok kötü olyodu alanında çok iyi bi cildiyeciye gittim ve bunları söyledi ilaç falan hikaye yani. ben su içiyorum hergün sabah özellikle aç karna 1su bardağı kesin için böbrekler hep çalışsın idrarinizin bembeyaz çıkmasını sağlayın, bana dua edecksiniz.

18. 8 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ve aklınızda bulunsun sakın sarımsak sürmeyin sivilceye sarımsak sivilceyi azdırırmış.