Srtta oluan gne lekeleri iin nerebileceiniz kremler?

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve Lotus tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Lotus
  1. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba Arkadaşlar,
    Sırt bölgemde güneş yanığına bağlı olarak lekelenmeler oluştu yaklaşık dört sene önce..yok etmek için doktora gittim ancak haricen kullanılan kremler verdi ve faydasını gördüm diyemem...(ekspigment, unitone 4)
    bunların dışında kullanmış olup (sırt ve omuz bölgesinde) başarılı sonuçlar elde ettiğiniz ürünler var mı?
    dondurma tedavisi (kriyoterapi) ya da kimyasal peeling ile yok edildiğini duydum bu yöntemi deneyipte memnun kalanlar varsa ve tecrübelerini benimle paylaşırlarsa çok mutlu olurum.. sevgiler...

Son düzenleme: 8 Eylül 2008
  2. 8 Ekim 2008
  3. hayat_bu

hayat_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen canım benimde geçen yıl sırtımda güneş lekeleri oluştu .Lekeleri azaltacak bir yöntem bilen ve uygulayıp gerçekten etkisini gören arkadaşlar yazarlarsa seviniriz

4. 9 Ekim 2008
  5. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet bendede var acnelys kullandım biraz açıldı renkleri ama çok faydalı olmadı bende bıraktım

6. 9 Ekim 2008
  7. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne yazık ki benim de sırtımda ve omzumda var,expigment denedim ama çok fayda etmedi çünkü koyu renkliydi biraz,daha önce bi dermatoloğa sormuştum lazerle geçiriyoruz demişti ve her bi seansına küçük bi servet istemişti,ilerde param olursa düşünüyorum tekrar farklı bi doktora muayene olmayı
    elma sirkesi diyorlar ama zannetmiyorum onun da geçireceğini

8. 12 Mart 2009
  9. hayat_bu

hayat_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    10.ayda bu güneş lekeleri için bende sormuştum sizlere.Şimdi bu çillerden kurtuldum diyebilirim.Aktara gittiğimde bu tür lekelere ne iyi gelir diye sordum oda bana ARAP KIZI isminde kremi önerdi kullananlar memnun diyede belirtti.Almak ve denemekte birşey çıkmaz dedim ve tam 4.kez kullandığımda lekelerde inanılmaz derecede azalmalar görüldü koyu olanlarında rengi belli belirsiz kaldı.ınanın hiç işe yaramayacağını düşünerek sürmüş (omuzlarımda daha çok vardı)ve azalma varmı diye dikkat bile etmemiştim.Geçenlerde sırtıma dikkatli aynada baktığımda hemen hemen yok denecek kadar az kalmış.Çocuk gibi sevindim bu kadar ucuz bir kremin bu kadar etkisi olurmu diyede şaşırdım.Ben bu kremi 3 tl ye almıştım.Şimdi nette baktım ben gerçektende bedava'ya almışım.kesinlikle öneriyorum kullanın

10. 22 Mart 2009
  11. Discordia

Discordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaaa çok ii hiç bi yan etkisi yokmuuu? cnm

12. 28 Nisan 2009
  13. hayat_bu

hayat_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mesajı şimdi okuyabildim.Hıçbir yan etkisi olmadı.Lekeler şu an hiç yok gibi

14. 13 Mayıs 2010
  15. fairym

fairym Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende deniyim bakim.

16. 15 Mayıs 2010
  17. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu kremleri en az bir sene düzenli kullanmak lazım. Bir de azelderm deneyebilirsiniz eğer iki senedir bu dertten kurtulmadıysanız.

18. 7 Aralık 2013
  19. fermeydan

fermeydan Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar, ben 5 yıldır yüzümde ve dekoltemde oluşan lekelerle ugrasiyorum..gitmedigim dr.kalmadi uygulamadigim tedavi yöntemide. Bundan 4 ay önce bitki derman'a gittim.leyla cabuk firma sahibi bizzat kendisi yapiyor. cilt tedavisine basladim aynı zamanda saçlarımın tepe kısmında acilmalar oluşmuştu, ayni anda başladım tedaviye cok iyi gidiyor. .cildimde % 60 civari iyileşme oldu 5 ayim daha var..Saclarimda aynı sekilde...tedaviye devam yaza hepsi bitmis olacak...tesekkurler leyla hn.