Ssk Da Aşilama Için Rapormu Lazim Yardim

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve nasss tarafından 8 Ocak 2008 başlatılmıştır.

8 Ocak 2008
    Konu Sahibi : nasss
  1. nasss

nasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm Arkadaşlar Bende Yarin Yenimahalle Ssk Da Inferilite Bölümüne Başvurucam Ilk Gittiğimde Durumumun Direk Aşilamaya Müsait Olduğunu Söylediler Rapor Falan Gerekiyormu Ne Yapmam Lazim Hiç Ssk Da Aşilama Yapaniniz Varmi

2. 8 Ocak 2008
  3. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    slm.bu ay banada aşılama önerildi.ben özel tüp bebek merkezine gidiyorum ssklıyım.iğnelerim için rapor çıkarttırdım sadece.zaten normalde çok pahalı tutuyor.

4. 8 Ocak 2008
  5. ddm

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    slm.bu ay banada aşılama önerildi.ben özel tüp bebek merkezine gidiyorum ssklıyım.iğnelerim için rapor çıkarttırdım sadece.zaten normalde çok pahalı tutuyor.

6. 8 Ocak 2008
  7. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla ssk da yaptıracaksan rapora filan ihtiyaç yok!Zaten kendileri yapmıyor mu?Sonuçta özelde yaptırmıyorsun!!ilaçları karnene yazarlar sende belli miktarını ödeyerek alırsın!Bence böyledir canım!Zaten rapor filan gerekseydi sana söylerlerdi herhalde!

8. 8 Ocak 2008
  9. ddm

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce ilaç tedavi gördüm.yumurta çatlatma iğnesi kullanılmıştı.aşılamada yine aynı iğneler kullanılıyo.bence gerek var çünkü karneye yazılsa bile rapor olmadan ssk karşılamıyor.benim eskiden öyle olmuştu.direk para ödemek zorunda kaldım.şuan raporlu şekliyle bile 285ytl iğne ücreti ödedim.aşılamayada 300ytl ödiycem canım.umarım yardımcı olabildim...

10. 19 Şubat 2009
  11. baharnur

baharnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar asistanlar zaten size yalvarıyorlar aşılama yapalım diye ssk da herşeyle çok güzel ilgileniyorlar rapor gerekmiyor sadece ilaçlara rapor gerekiyor onlar size yardımcı oluyorlar zaten

12. 3 Mart 2009
  13. aysuuun

aysuuun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Siteyi uzun bir süredir takip ediyorum arkadaşlar.Ancak yeni üye oldum.Temmuz ayında evlendim.30 Yaşımdayım.Ocak ayının 8' inde,Şubatın ise 1' inde adet olmuştum.1 Şubattan sonra henüz adet olmadım.Sadece bel ağrım var biraz.Dün test yaptım hamile değilim çıktım.Acaba neden?Hem istiyorum hemde korkuyorum.Ne zaman doktora gitmeliyim.