SSK sezeryanı karşılıyormu.

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kardelenyad tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kardelenyad
  1. kardelenyad

kardelenyad Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba kızlar,

Haftaya çarşamba tüp bebek olduğu için özel bir hastanede sezeryan ile doğum yapacağım. Fakat doktor bana ssk'nın tüp bebekte sezeryanı özel hastaneler için karşılamadığını söyledi. Bundan dolayı beni radyoloji bölümünden bir rapor alabileceğimizi bebeğin ters geldiğini yazabileceklerini bunun içinde ek bir ücret alacağını söyledi. Acaba bu bir para tuzağımı yoksa doğrumu söylüyor. Eğer ssk karşılarsa sezeryan 750, karşılamazsa 1500 ödeyeceğim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

2. 17 Temmuz 2008
  3. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım karsılamıyor bende ozel hastanede sezeryanla dogum yaptım ben bagkur luyum karsılamadı,ssk da karsılamıyor.istege baglı oldugu ıcın,mecburi bir durum oldugunu goserırsenız karsılar

4. 17 Temmuz 2008
  5. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım sezeryanda sorun çıkarıyolar malesef.hamile kalmadan önce araştırmıştım.hatta doktorumada sordum.herhengi bir sorun olmadığı sürece karşılamıyor dedi.doğru yani.mecbur yapılması grektiğiyle ilgili bi rapor alabilirsen sorun olmaz.

6. 19 Ocak 2012
  7. in_ay

in_ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    108
    zorunlu olmadığı halde ssk da sezeryan olan çok arkadaşım var öncesinde doğum yapmayı düşündüğün bi ssk hastanesinde
    çalışan bi doktora normal muayene gibi git görüş istersen