ssklılar lütfen bakın

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve aryener tarafından 5 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Nisan 2008
    Konu Sahibi : aryener
  1. aryener

    aryener Aktif Üye Üye

    Katılım:
    10 Mart 2008
    Mesajlar:
    124
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar birinden duyduğum kadarıyla ssklı anneler herşeyi hastanede yaptırırlarsa(tahlilleri,doğumu vs.)doğum sonrası ssk dan 3.000 ytl gbi bir para alıyorlarmış.bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
     
  2. 6 Nisan 2008
    Konu Sahibi : aryener
  3. cananfs

    cananfs Aktif Üye Üye

    Katılım:
    9 Nisan 2007
    Mesajlar:
    488
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ssk lıların dogum sonrası(resmi dogum izni dahilinde)gerekli belgeleri ssk müdürlüklerine ilettikleri takdirde para aldıkları dogru.ancak bu para 3000 ytl falan degıl.aynı zamanda butun tahlıllerini hastanede yaptırmanında bu konuyla alakası yok,bunun yanı sıra dogumunuda istedıgın hastanede yaptırabılırsın.alacagın para senın aylık yatırılan işgunune(prım) ve çalışma yılına ya da ayına gore degışır ki muhakkak en az 120 iş gunu çalışmış olman gerekir.
     
  4. 30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : aryener
  5. SAPHIRA

    SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

    Katılım:
    6 Ekim 2008
    Mesajlar:
    11.726
    Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Konu güncelliğini yitirdiğinden yoruma kapatılmıştır.Mutlu paylaşımlar...a.s.
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.