st Dudakta Beyaz noktalar

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve sisim tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sisim
  1. sisim

sisim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar gece gece sinir oldum üst dudağımda beyaz noktalar var bir sürü dudağımı gerince daha belirgin oluyor acı yok dışa vuran bir pütürdü de yok bunlar nedir böyle yaaaaa:1no2: araştırdım netten ama birşey öğrenemedimmmm...
    bilgisi olan var mıııı???

2. 5 Ağustos 2009
  3. esraexx

esraexx Mehmet Kemalin Annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o beyaz noktalardan bendede var etrafımda bir kaç kişide daha var ama kimse ne olduğunu bilmiyor bri cildiye doktoruna gitmek gerekir nedenini bilememek beni sinir ediyor mafoldumben

4. 5 Ağustos 2009
  5. nurcan3368

nurcan3368 Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ondan bendede var

6. 6 Ağustos 2009
  7. esraexx

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    internette araştırdım bir kişi bundan bahsetmiş cildiyeye gittiğini ve doktorun bunların mantar olduğunu ve tedavisinin olmadığını yazmış :KK43: acaba gerçekten mantarmı bunlar ve tedavisi yokmu :KK43:

8. 8 Ağustos 2009
  9. sisim

sisim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende o mantar olayını okuduktan sonrahemen dr gittim.. ya önemli bir şey değil dedi mantar değilmiş önce bir kan tahlili ,idrar vs vs istedi bir şey cıkmayınca tekrar baktı dudağımın yağ dengesi bozulmuş dedi :sm_confused:
    bilginiz olsunnn

10. 8 Ağustos 2009
  11. esraexx

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm sevindirici bir olay kozmetik ürünlerinin yol açtığı bişey olabilir ama benim beyazlıklar çoğalıyor gibi canım sen cilt doktorunamı gittin acaba ?? bide neden idrar ve kan tahlili yaptırdığını biliyomusun??

12. 10 Ağustos 2009
  13. sisim

sisim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm sevindirici bir olay kozmetik ürünlerinin yol açtığı bişey olabilir ama benim beyazlıklar çoğalıyor gibi canım sen cilt doktorunamı gittin acaba ?? bide neden idrar ve kan tahlili yaptırdığını biliyomusun??

Evet canım cilt dr gittim işin acıkcası net bir bilgim yok neden kan tahlili istedi diye ama sanırsam yağlanma ile ilgili bir bilgi almak için istemiş olabilir.benimde beyazlıklar zaman zaman coğalıyor bazen cok fark edilmiyor ama benim tahminim güneş ile ilgili yazın sanki daha cok belli oluyor gibi geliyor.seninde aynı mı yazın mı artış gösteriyor?

14. 10 Ağustos 2009
  15. sisim

sisim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet canım cilt dr gittim işin acıkcası net bir bilgim yok neden kan tahlili istedi diye ama sanırsam yağlanma ile ilgili bir bilgi almak için istemiş olabilir.benimde beyazlıklar zaman zaman coğalıyor bazen cok fark edilmiyor ama benim tahminim güneş ile ilgili yazın sanki daha cok belli oluyor gibi geliyor.seninde aynı mı yazın mı artış gösteriyor?

16. 14 Ağustos 2009
  17. esraexx

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatile gidip geldikten sonra daha çok arttı bencede güneşle alakalı olabilir artışı internette araştırdığımdada güneşe bağlı olabileceği yazılmış ama gözüm sürekli takılıyor artık dudağımı gerdirmedende belli oluyor :1no2:

18. 18 Nisan 2010
  19. anka1980

anka1980 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar bahsetiğiniz beyaz noktaların adı beyaz komedonlar, bende de var mahalesef halen alışamadım onlara bi yarden duydum elma sirkesi kulak pamuğu ile sürün iyi geliyor diyorlar bende denicam.