St Herb Göğüs Serumlari

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve chantyclarie tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : chantyclarie
  1. chantyclarie

chantyclarie Guest

arkadaslar internette all bres ürünlerine bakarken st herb göğüs dikleştirici sıkılaştırıcı ve büyütücü ürünlerini gördüm sitesine girdim baktım fiyatlarını uçuk kaçık ama işe yarar mı diye düşünüyorum.. all bres almayı düşnüyodum ama tablet kullanmak istemiyorum losyonuna bakıcaktım sonra bunu gördüm benm durumum çok vahim deyil ama kilo alıp vermekten sarkmalar oldu küçüklerde..Kullansam mı acaba az buz bişeyde deyil yardım edin lütfen napıyım ben..kesin işe yarıcanı bilsem kullanırım ama ya sonra param boşa giderse napıyım ben şimdi :sm_confused:

2. 12 Mayıs 2008
  3. chantyclarie

chantyclarie Guest

hiç kimsenin bi fikri yok mu senağlama

4. 13 Mayıs 2008
  5. chantyclarie

chantyclarie Guest

ben yalnız mıyım
    duyan da mı yok arkadaşlar
    alıp almamakta kararsız kaldım şimdi
    hiç duyan bilen yok mu Çok üzgünüm çoook

6. 14 Mayıs 2008
  7. _HAVİNİM_

_HAVİNİM_ Guest

yok canım yanlız değilsin
    bizim gibi memişleri küçük insan lar daha bu fromu görmemişlerdir bende yeni fark ettim
    canım dediğin kremi kullanmadım daha yeni duydum senden o yüzden yorum yapamıyorum malaseff:sm_confused::uhm:a.s.
    kullanmaya başlarsan bizede bildir
    canıma.s.

8. 16 Mayıs 2008
  9. chantyclarie

chantyclarie Guest

evet canım ben mail attım bana iki tane ürün söylediler ikisi 600 ytl civarı bişi tutuyo
    dikleştirip sarkmaları önlemek içinmiş biri diğeride toparlandıktan sonra sabitlemek içinmiş
    3 ay kullanılıyomuş daha sonra birer kutu daha alıp 3 ay aralılarla tekrar uygulanıp bitiyomuş
    sonra ben bi mail daha attım büyütmekde istiyorum onun için ne kullanıyım diye
    bunları kullanın gerek kalmayabilir dediler ama yinede istersem kremini önerdiler
    ya benm yaşım daha 19
    kilo alıp vermekten oldu sarkma
    silikon için daha erken deil mi bi de korkuyorum
    evli de deilim sonuçta ilerde evlenirim çocuğum falan olur sorun çıkarsa diye korkuyorum
    kaliteli mi acaba onu merak ediyorum ama alıcam bu ay kesin bakalım nasıl olcak

10. 18 Mayıs 2008
  11. kiwii

kiwii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim bence en azindan bu kutuyu da bitirene kadar duzenli devam et. biliyorum umudu kirilinca insanin hic bisey yapasi gelmiyo ama bosu bosuna surmus olma. ilerde "acaba duzgun kullanmadigimdan mi buyumediler" gibi bi endisen olmasin. ben devam ediyorum ilk kutuya. hissedilir bi dolgunluk var. adet donemim bitti ama hala ayni boyuttalar. ama daha etkili biseyler arastiriyorum. stherb hakkinda okudugum yorumlar beni cok etkiledi. fiyat biraz pahali evet ama deger mi diye dusunuyorum :KK43: sen de oku istersen. link vermek yasakmis o yuzden google'a "xprodoksit gogus buyutme" yazarsan cikiyo. bana iddiali geldi kullananlar.yorumlari bi oku istersen.

12. 19 Mayıs 2008
  13. chantyclarie

chantyclarie Guest

inşallah bende memnun kalırım bu ay sonunda alıyorum inşallah
    sonuçları yazarım
    o 74 ytl olan ürünü hangisi canım ben göremedim sitesinde yok

14. 19 Mayıs 2008
  15. chantyclarie

chantyclarie Guest

söylediğin doğru aslında ama acti yada başka bişey alıpta memnun kalmazsam yine aynı şey olucak

16. 19 Mayıs 2008
  17. cassandrax

cassandrax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar ben üç ay kullandım st herb serumunu..kulandığım süre içine hemen etkisini gördüm,çok mutlıydum ancak çok pahalı olduğundan ve başka masraflarım çıkıtğı için daha fazla devam edemedim ve eski haline döndü göğüslerim malesef:KK43: ucuz olanı göz kremi boyutunda hemencecik bitiyor.)

18. 20 Mayıs 2008
  19. chantyclarie

chantyclarie Guest

HADİ YA TEKRAR ESKİ HALİNE Mİ DÖNDÜ
    YAZIK OLDU DESENE EE BEN NAPCAM ŞİMDİ YAA
    BÜYÜTMEKTEN SIKILAŞTIRMAK İSTİYORUM
    KİLO ALIP VERMEKTEN ESKİ HALİNİ KAYBETTİ:1no2:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.