stanbul zel Vatan Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ceysel tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ceysel
  1. ceysel

ceysel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar aranızda Aksaraydaki Vatan Caddesindeki Vatan Hastanesine giden varmı?Hizmeti ve doktorları nasıl acaba bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

2. 18 Temmuz 2009
  3. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım
    ben hasta olarak hiç gitmedim hep bebek ziyaretine gittim.temiz ve güzel bir hastane ve tam teşekküllü olduğunu biliyorum.vatan grubu içinde Alman hastanesinden sonra en iyisi olduğunu duymuştum.

4. 22 Temmuz 2009
  5. ceysel

ceysel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende hiç gitmedim ama muayene ücretini öğrenmek için hastaneyi aradım kimse ilgilenmedi direk doktora aktardılar doktorda bunun için benimi istediniz falan dedi.bende çalışanlarınızın ilgisiz ve bilgisiz olmasından falan dedim.O yüzden biraz soğudum ama yinede bir kere muayeneye gideyim diye düşünüyorum.

6. 6 Ağustos 2009
  7. nisabeyza

nisabeyza 15.12.2009/14.35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 3 kez muayneye gittim oraya 2 li ve 3 lü testimi orda yaptırdım. muayne ücretleri ssk lıya 12 tl ancak tahlilleri çok pahalı. evime yakın bende oraya gidiyodum ama başka hastanelere yöneldim. doktoru genç bi hanım ama çok da samimi gelmedi bana . yine de karar veremedim bende doğum fiyatlarını öğrenip kararımı vercem. yalnız bende orda bi normal doğum yapana rastlamadım. hepsi sezeryan olmuş konuştuklarımın bu da beni fazlasıyla düşündürdü cidden. sen bi dene istersen. paylaşımlarını bekliyorum. bu arada bi doktor orda adı demet dikmen

8. 6 Ağustos 2009
  9. ersndrya86

ersndrya86 Annesinin Aşkısııı:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende doğum fiyatını öğrenmek istiyorum bu hastanenin bilenler paylaşırsa sevinirim.