stanbulda anadolu yakas iin acil nian mekanlar

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve biyolog_nil tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : biyolog_nil
  1. biyolog_nil

biyolog_nil Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar yeni üye oldum bu siteye bi çok şeyide sizlerin attığı msjlarla öğrendim nişan için mekan ararken tesadüfen rastladığım bu site de baya bi bilgi edindim..
    benim de sorunum nişan için mekan bulmaktaki kararsızlık :KK43:
    önce evde yapıcaz die rahattım ama kişi sayımız fazla olunca mecbur dışarda yapmaya karar verdik..
    çamlıcada oturuyorum ve bulunduğum yakaya yakın açık havada olabilen eğlenceli bi restaurant yada cafe tercih sebebimdir.
    Bu konuda tecrübeli olan arkdaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.
    Nişan eylül 2009 sonunda yani bayram sonrasında..
    şimdiden teşekkürler:)

2. 16 Haziran 2009
  3. graceful

graceful Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım çamlıcada çamlıca restaurant var hem uygun hem mekan güzel,kadıköyde aden otel var ... yine uygun fiyatlı,sosyal tesisleri araştır derim.. kaç kişi olacaksınız? yemeklimi? müsik olacakmı? neler düşünüyorsun ?

4. 16 Haziran 2009
  5. biyolog_nil

biyolog_nil Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    cnm kişi sayımız 100 ü geçmicek büyük ihtimal çünkü yalnızca yakın akrabaları çağırmayı planlıyoruz
    fazla abartıya gerek duymadan aile arasında düzenlenebilcek bi tören olarak planladık.Yemeksiz olarak düşündük ama fiyatlar uygun olursa yemeklide düşünebiliriz tabi..
    fiyat olarak da 1500ytl i geçmemesini ümit ediyorum ama zor galiba :KK43::KK43:

6. 16 Haziran 2009
  7. biyolog_nil

biyolog_nil Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yalnızca restaurant la sınırlı kalmabilir..örneğin cafe tarzı şık bi yerde müzikli bi eğlencede olabilir.Baştada dediğim gibi önce evde yapmayı planlıyoduk sonra sığmamız imkansız olduğu için bunu bi eziyet haline getirmek istemedim.Sıkış tokuş bi evde ne oynamaya nede adam gibi servis yapmaya yer kalıyo.
    O yüzden söz-nişan bir arada olucak ufak bi kutlama gibi olmasını düşünüyorum :)

8. 16 Haziran 2009
  9. graceful

graceful Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    küçük çamlıcada club torch var yanlış yazmadıysam adını eğer.. oraya bir bak istersen bir de beykoz sosyal tesisleri tavsiye ederdim oldukça güzel... haklısın tabiiki evde çok zor çok karmaşa oluyor.. ama benden söylemesi mekanları şimideden bulmaya bak.. tarihte sıkıntı çekmemek için.. çünkü eylül sonu gibi ramzan bayramı filan ramazan ayı...

10. 16 Haziran 2009
  11. biyolog_nil

biyolog_nil Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    clup torch internetten incelemiştim güzel bi yere benzio ama tabi gidip te bakmak gerek yinede dediğin gibi sosyal tesisleri incelicem
    şimdiden bakıyorum zaten bulamicam korkusuyla girdiğim stresi anlatamam bu ay bitmeden halletmek gerek ilgine çok teşekkürler canım opuyorumnanaktan

12. 16 Haziran 2009
  13. graceful

graceful Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bişey değil canım ... umarım gönlünce biyer bulursun.. şimdiden hayırlı olsun :nazar:

14. 16 Haziran 2009
  15. beyyine

beyyine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ümraniye taraflarında bildiğiniz düğün davet filan için bi yer var mı

16. 16 Haziran 2009
  17. cimcime eses

cimcime eses Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım Ümraniye tarafında düğün salonu olarak princess olabilir, saklıbahçe var çekmeköyde orasıda bence güzel...

18. 16 Haziran 2009
  19. biocin

biocin Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de nikah sonrası yemek için mekan arayışındayım, istanbul da. 50 kişi olucaz. önerileriniz olursa çok sevinirim, izmir de olduğum için elim kolum bağlandı, mekan bulamıyorum :KK43: