stanbulda Devlet Hastanesinde doum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bebeto tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bebeto
  1. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar merhabaopuyorumnanaktan ben konturollerime küçükköy bilge hastanesine gidiyorum eşim doğum için devlet hastanesi daha iyi duymuş dogum için en gelişmiş cihazlaz ve uzman doktorlar var diye istiyor ama karar senin diyor sizce hangisi daha iyi devletmi yoksa özelmi biz ssk ya bağlıyız bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim hihoyyyt

2. 22 Ağustos 2009
  3. bebeto

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    soru saçma geldi galiba kimse bişey yazmamış CADIARZU

4. 24 Ağustos 2009
  5. toby

toby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben fikrimi yazayım saçma değil sorun bence tam teşekküllü hastane olması önemli mali açıdan özeller biraz daha masraflı oluyo ama ne bileyim devlet hastaneleri insana hijyen yada güleryüz vs. bakımından pek güven vermiyo yinede araştırmak lazım...

6. 24 Ağustos 2009
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım bazı özellerede sadece normal doğum olacaksa sadece yatak parası alınıyor o kadar.

8. 25 Ağustos 2009
  9. parisparis

parisparis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    forumlarda devlet hastanelerinde doğumda kötü davranıyorlar diye okudum.
    bende aynı dertten müzdaribim. bi kere doğum yapsak tecrübe kazanıcazda rahatlıycaz opuyorumnanaktan

10. 25 Ağustos 2009
  11. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    devlet hastanesinde doğum yapan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum....
    memnun kalanlar da vardı rmutlaka...
    benim doğumum çok zor oldu...
    hiç iyi davranmıyorlar, güleryüz, ilgi, alaka sıfır.... en ihtiyaç duyduğunuz anda yok.....
    hijyen bakımından %100 güvenirim ama
    doğumumu bakırköy ssk da yaptım bu arada....

12. 26 Ağustos 2009
  13. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153
    bnde bir arkadaşdan duydum bakırköy kadın doğumda hiç ilgi alaka yok diyor 8-9 saat sancı çekmiş ama kimsenn umunda değildi diyor hatta bi hemşire hamile kalırken böyle demezsnz hoşunza gider gb bi cümle kullanmış aferdersinz bn burda yazamıyorum şuan arkadaşım resmen psıkolojik bunalıma girdi kesnlkle tavsiye etmyo arkadaşım özelde ol sen bnce bende hastane araştryorum avcılardayım bnde özelde doğum yapcam allah izn verirse

14. 26 Ağustos 2009
  15. terazi_5

terazi_5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence gittiğin hastanede çok güzel ve temiz bir hastane değil ben hiç beğenmiyorum ben değil ama yengem orada yaptı gidiceksen özele gop hastanesinde kezban narin kıyak var ben ona gidiyorum kısmet olursa orada doğum yapıcam

16. 28 Ağustos 2009
  17. bebeto

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    dediğim gibi doktorum çok iyi alakalı bugün doğum şeklini sordum eğer bir aksilik olmazsa normal dedi bilge hastanesinde doğum yapmış tanıdıgımda yok araştırmak istedim 6 haflık öğrendiğimden beri aynı doktora gidiyorum dogumuda aynı doktoru istiyorum ama temizmi dogumdada muaynedeki gibimi davranıyr çok merk ediyorum eşim devlet hastanesi daha iyi diyor ama şişli etfal hastanesinde annem doğum yaptı dediğiniz gibi ne hijyen var nede güler yüz zaman az kaladı 34 haftlık oldum ne yapacagım bilmiyorum

18. 28 Ağustos 2009
  19. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    Ben bakırköy yenimahallede kürtaj oldum o kadar iyi davrandılar ki anlatamam

bir doktor müdehalaeyi yaparken bir tanesi beni sakinleştirdi bir hemşire hep yanımdaydı

narkoz veremediler...Öksürüğüm vardı...Risk var diye ayık bir şekilde oldu kürtajım

kürtaj sonrası da çok ilgilendiler.Bilmiyorum bana mı rastgeldi ama çok iyi davrandılar