stanbulda Kadn doum alannda iyi bir Hastane veya Doktor

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar iyi bir kadın doğum dr arıyorum istanbul kartaldayım.yardımlarınızı bekliyorum...
    gittiğiniz hastanelerin donanımı nasıl,yoğun bakım ünitesi var mı?yeni doğan servisi var mı?doğum ücretleri?muayene ücretleri hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.teşekkür ederim canlarım...

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Haziran 2008
  2. 13 Mayıs 2008
  3. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de Avrupa yakasındayım bende senin gibi arayış içindeyim. Avrupa yakasından da bilgiler gelirse yararlanmak isterim...a.s.

4. 13 Mayıs 2008
  5. hande80

hande80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    banada yardım edin bende maltepedeyim, iyi bir doktora ihtiyacım var.
    CADIARZU

6. 13 Mayıs 2008
  7. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SLM CANIM BENDE KARTALDAYIM ÖZEL MSJ OLARAK MSNiNİ GÖNDERİRSEN TANIŞIRIZ..BENDE AĞUSTOS ANNESİYİM..KIZIM OLUCAK İNŞ..26 cı haftam bitti ama bende bi doktor bulamadım şu son 2 kontrol nene hatun hastanesine gidiyorum..

8. 14 Mayıs 2008
  9. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.708
    Ödül Puanları:
    238
    gop u önerebilirm. (GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ..)kadın doğum dr toygun BAşaran var. benim dr um. çok iyi bir dr.. tavsiye edebilirm.. ssk bakıyorlar..

10. 14 Mayıs 2008
  11. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben anadolu yakasındayım ama arkadaşım avrupa yakasında hospitaliumu metetti.

12. 14 Mayıs 2008
  13. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    anadolu yakasındada ümraniye hospitalium,kozyatağı central hospital ,acıbadem dörtyolda ferihan laçin bide göztepede şafak hastanesini metetiler.bende birini seçicem

14. 14 Mayıs 2008
  15. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben Kartal'da Dragos Şifa hastanesine gidiyorum... Doktorum Mine Hn. ve çok memnunum.. Dalında uzman bi dr. gitmenizi tavsiye ederim..

Hem 3 arkadaşım orda doğum yaptılar çok memnunlar... hemde uygun fiyatları...
    çalışanlar için vizitede geçiyor muayenede...

16. 14 Mayıs 2008
  17. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben Kartal'da Dragos Şifa hastanesine gidiyorum... Doktorum Mine Hn. ve çok memnunum.. Dalında uzman bi dr. gitmenizi tavsiye ederim..

Hem 3 arkadaşım orda doğum yaptılar çok memnunlar... hemde uygun fiyatları...
    çalışanlar için vizitede geçiyor muayenede...

18. 14 Mayıs 2008
  19. hanimiş

hanimiş Guest

cnm bende ist. avrupa yakasındayım bende haftalardır arayış içindeyim Nisa Hastanesinde MÜRVET HAKYEMEZ adında bir dr tavsiye ettiler hastanenin eski doktorlarındanmış ve doğum nasıl olması gerekiyosa öle yapıtırıyomuş normalse normal riskli bi durum varsa sezerayan yapıyomuş hastane olarakta çok iyimiş personelde ilgiliymiş. cuma günü ilk kez gidicem sana görüşlerimi yazarım gerek dr la ilgili gerek hastaneyle ilgili gezicem çünkü her köşesinişutarafagitti