stanbulda Medical Park m, Medipol m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve butterfly34 tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : butterfly34
  1. butterfly34

butterfly34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında 3 hastane arasında kaldım...
    medical park ta Mine hanım , Medipol de Leyla hanım, medicana da ferda ve sibel hanım ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen ????...senağlama

2. 21 Haziran 2009
  3. çilek84

çilek84 Oğlum geliyor... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    medical park ıle ılgılı pek ıyı seyler duymadım acıkcası cok yakın bır arkadasım orada dogum yaptı ve bebegını kalbı delık cenesı gelısmemıs dıe yalandan yogun bakımda tuttu
    bı sekılde cocuguna ulastıktan sonra hastaneden cıkar cıkmaz bebegının butun muaynelerını yaptırdı ve bebegının hıcbır problemı olmadıgını ogrendı ...
    ama cok yıprandı ve cok agladı ...bebegını gormek ıstedıgınde doktorlar tehdıt ettı...

4. 21 Haziran 2009
  5. butterfly34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konuda daha çok bilgisi olan yok mu???

6. 21 Haziran 2009
  7. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende medicalpark bahçelievler hastanesine gidiyorum.
    7 haftalık hamileyim ve ilk defa bu hastaneye gittim.
    nevin hanıma başladım ilk karşılaşmada iyi bir izlenim bıraktı bende ama ilerde ne olur bilmem
    inşallah iyibir doktora denk gelirsin arkadaşım

8. 22 Haziran 2009
  9. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    3 hastane ve 3 doktor denedıkten sonra en ıyı secımı yaptıgıma ınanarak medıpol leyla hanımı sectım
    medıcal parka gıtmeyı dusunmuyorum bıle su an
    medıpou ve leyla hanımı tek gecerım

10. 22 Haziran 2009
  11. merhem

merhem Kaan Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    medical ve medipol hakkında fikrim yok ama Medicalpark Mine Hn hastasıydım. Hatta hamileliğimi öğrenip bebeğin kalp atışlarını duyduğumuzda sarılarak kutlamıştı beni. Ama sen sormadıkça çok fazla bilgi vermiyor, bi de acil bi durum olupta aradığında ya çok zor ulaşıyosun yada meşgule verip geri dönmüyor. Bu yüzden özel göztepe hastanesine gitmeye başladım ama oranının da doğum ücreti çok fazla bende şimdi Medipol Leyla yada Medicalpark Gökmen arasında kaldım.

12. 27 Haziran 2009
  13. butterfly34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim ... verdiğiniz bilgilerden sonra bende medipol de leyla hanıma randevu aldım.ama 4 ağustosa gün verdiler.şuan 7 haftalık , doktora gidene kadar 2;5 aylık olacak herhalde :1rolleyes:

14. 28 Haziran 2009
  15. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Canım ilk hamileliğin mi? Şu an 7 haftalıksın ve ilk doktor kontrolün 4 ağustosta yanlış okumadım dimi ? Bence hemen hastaneyi ara randevunu öne aldır ya da başka doktor bul hamileliğinin en önemli devresini bu şekilde geçirme. Tam bebeğim organ beyin vs. oluşum aşamalarını randevu gününü bekleyerek geçirirsen ilerde yapmamaduıkların için pişmanlık duyabilrisin. Çünkü biz 6. haftada ilk doktora gittiğimizde detaylı kan ve idrar tahlileri yapılmıştı ve ilk kalp atışlarını duymuştuk. Sana randevu verdikleri dönem 12.-13. hafta olacak ki bu da ikili test dönemi oluyor. Doktorun sana vereceği vitamin folic asit gibi düzenli kullanman gereken haplar olacak. Bence ısrarcı ol randevu tarihini bir şekilde öne al..
    Ayrıca ilk gittiğin doktora hep gitmek zorunda değilsin çok acil karar veme medipol çok yoğun bir hastane biraz daha araştıra bilirsin. En azından ilk kontrollerini yaptır ve bebeğinin iyi olduğundan emin ol ikinci kontrol tarihinde 4 ağustos için aldığın randevuda leyla hn. a gidersin.
    Bebeğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah.

16. 28 Haziran 2009
  17. butterfly34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim innuk ben bir hafta önce özel bi doktorun muaynehanesine gittim tahlillerimi de yaptırdım ve gerekli ilaçları ve beslenme programımı aldım.Aslında doktor çok hoşuma gitti ama ayda 200 lira alıyo o yüzden başka bi doktor arayışına girdim.vereliniortak İyi dileklerin için çok çok teşekkür ederim.
    vereliniortak

18. 28 Haziran 2009
  19. butterfly34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pardon soruna cevap vermeyi unuttum evet ilk hamileliğim ama kendimi hamile gibi hissetmiyorum.Medical park hakkında bilgin var mı ve sen hangi hastaneye gidiyosun?