Star Bust Göğüs Büyütücü Krem

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Sangre.Noble tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Sangre.Noble
  1. Sangre.Noble

Sangre.Noble Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba kızlar bugün nette araştırırken rastladığım bir krem. Türkliye de ilk ve tek nano teknolojili krem diye geçiyor.* Benim göğüslerim çok küçük değil ama yine de biraz daha büyümesini istiyorum. Destekli 80 bedende çok hoş duruyolar ama desteksiz sütyen takmak istiyorum. Bu kremi almayı düşünüyorum aranızda bunu kullanan ya da hakkında bilgisi olan varsa cevaplarınızı bekliyorum.

*Nano teknoloji aktif maddeleri atomik ve moleküler seviyede en iyi ve etkin biçimde, kullanılan yüzeye geçirebilen en yeni ve en gelişmiş teknolojidir.

2. 2 Ekim 2010
  3. hande19

hande19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    valla bende büyütmek isterim ama bu tarz şeyin faydalı olacağına inanmıyorum hakikaten inansam alırım özelliklede doğumdan sonra sarkma ve yumuşama için...

4. 2 Ekim 2010
  5. Sangre.Noble

Sangre.Noble Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Aslına bakılırsa dışardan kullanılan bir ürünün ben de kesin etkili olacağını sanmıyorum fakat içeriklerini değiştirip süsleyip püsleyip önümüze koyulduğunda inanmak istiyoruz. Şimdi bu nano teknolojisi ilgimi çekti ve açıkçası mantıklı geldi.

6. 4 Aralık 2010
  7. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.