Stephen King

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve BenUgurBocugu tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : BenUgurBocugu
  1. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    macera korku gerılımden mı hoşlanıyorsunuz stephen kıng ın yazdığı yzarkende ınsanı surukleyen cep adlı roman tam sıze gore gercktn elınızde kullandığınız telefonların sıze bırgun neler getıreceğinı hayal edemezsınız ama okuyun ve öğrenın

2. 21 Nisan 2008
  3. ellamuse

ellamuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gencligimden beri saglam bir stephen king okuyucusuyum, hatta ilk tanistigim kitaplar diyebilirim. genc kiz iken inanilmaz cok okurdum kitaplarini sonra aradan belki 15 yil gecti tekrar basladim. haliyle zamanla kitaplarla ilgili fikirlerimiz, anlayislarimiz ve zevklerimiz gelisebildigi icin eskisi kadar heyecanlandirmiyor ama halen mutlaka 3-5 baska kitaplardan sonra yinede bir stephan king kitabi okurum, cünkü sürükleyici özelligi cogu kitaplarinda kalici ("Buick" kitabi haric - King kitaplarindan simdiye kadar begenmedigim tek kitap o idi.)

4. 7 Mayıs 2008
  5. blur

blur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ortasonda çılgınca okurdum. hatta okuduğum ilk kitabı "ruhlar dükkanı"ydı. o kadar beğenmiştim ki sırayla okumaya başlamıştım diğerlerini. ama çabuk sıkıldım. fazla mistik geldi belki de bi süre sonra bilemiyorum.. :1rolleyes:

Son düzenleme: 9 Mayıs 2008