stn Dkmen-Kk eyler

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve Yagmurun_kizi tarafından 7 Nisan 2007 başlatılmıştır.

7 Nisan 2007
    Konu Sahibi : Yagmurun_kizi
  1. Yagmurun_kizi

Yagmurun_kizi Çocuklarım benim herşeyim... Üye

Beğenildi:
    8.428
    Ödül Puanları:
    113
    Bir süredir televizyonda devam eden Küçük Şeyler adlı program bu kitabın oluşumuna ilham verdi. Üstün Dökmen Küçük Şeyler kitabında temel konulara, özellikle toplumun ihtiyacı olduğunu düşündüğü ve seminerlerinde izleyenlerin etkilendiklerini gözlemlediği konulara değiniyor. Programda ele alınan bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluşan kitabın çerçevesi insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek eşitliği...
    Küçük Şeyler, etrafımızdaki pozitif şeyleri görüp hayatımızdaki zorlukları, tuzakları yok saymayan, aksine tüm detaylarıyla -Küçük Şeyler'le- bir kez daha gözler önüne seren, verdiği ipuçlarıyla yaklaşım ve davranışlarımıza ışık tutan bir eser.

2. 7 Nisan 2007
  3. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Ben hem tv de izledim hem de okudum.Tavsiye ederim.

4. 31 Mayıs 2007
  5. mustang

mustang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben tv de izledim okudum seminerini de katıldım tv dekin den daha yapılı ve sevimli o seminerlerini kaçırmamak lazım hiç olmazsa 1 saat dış dünya ile iletişiminizi hem kesiyor hemde yeni kapılar açıyor

6. 31 Mayıs 2007
  7. putzie

putzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben okudum kitabı mükemmel bir kitap bence kesinlikle tavsiye ediyorum.içindekiler kesinlikle yaşantımıza ışık tutuyor..

8. 5 Haziran 2007
  9. bonita

bonita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bu kitabı 3 saatte bitirdim.Akıcı bir dille insanın aklına gelmeyen ufacık hayat detaylarını açığa çıkarıp insanın mutlu olmasını sağlıyor.Seminerlerini de çok merak ediyorum açıkçası Üstün Dökmenin konuşma tarzını da merak ediyorum kitaptakileri nasıl açıklıyor acaba çok istiyorum gitmek seminerlerine.
    Ben Tv izlemiyorum fazla bilsem programını izlerdim tv de.Herkesin okumasını tavsiye ederim.