stne grmek?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kavuniçi tarafından 17 Kasım 2007 başlatılmıştır.

17 Kasım 2007
    Konu Sahibi : kavuniçi
  1. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ya ben bunu hep merak ettim üstüne görmek hamilesiniz ama adet oluyonuz hamileliğinizi farketmıyosunuz , bunu biliyorum galiba banada öle olmustu hamileliğimi farkettiğimde 5, 6 gün bişe gecikmişti amam 2 aylık hamileydim neyse peki üstüne gördüğümüz zaman ne gibi farklar oluyo ??? mesela kanamada veya süresinde değişiklik veya normalinden baska bi fark??? cevaplarsanız sevinirim....:tomato:

2. 17 Kasım 2007
  3. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    üstüne görmek bende şöyle oldu tam zamanında regl oldum ama ilk gün çok azcık ikinci günde leke şeklinde geldi ve bitti bende durumu normal bulmadığımdan kanda gebelik ölçdürdüm hamile çıkdı ama düşük oluyormuş aynı zamanda o anlaşıldı aslında hamilelikdeki hiç bir kanama normal sayılmaz ve düşük tehdidi olarak değerlendirilir.

4. 17 Kasım 2007
  5. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim annem bende tam 6 ay adet görmüs hamile olduğu halde ve hiçte anlamamıs 7 . ayda benim olucağımı hamile olduğunu öğrenmis :))

6. 17 Kasım 2007
  7. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bizim gelinimiz de ilk ayında üstüne gördü.ikinci ayında gecikince idrarda test yaptılar.hamile çıktı.şimdi doğumu yaklaştı artık.düşün işte.

8. 18 Kasım 2007
  9. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende de aynısı oldu bugün kan verdim test için yarın saat 5 gibi alcam sonucu aslında bana hamileyim gibi geliyo ama açıkcası istemiyorum daha 3 aylık evliyim ve eşimle sorunlarım varsenağlama

10. 19 Kasım 2007
  11. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    demetsinan sorunlariniz erken baslamis canim umarim duzelirsiniz!!

12. 19 Kasım 2007
  13. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım dilerim bebek olmaz baksana sorunlarınız varmıs ama evliliğin ilk ayları çok sıkıntılı geçer üzülme bizde 3 ay olmadı daha evleneli sorunlar mutlaka oluyo

14. 19 Kasım 2007
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    İlahi Mehay ne doğru demişsin :)
    Gerçekten erken başlamış genelde ilk zamanlar cicim ayları olduğundan daha iyi geçer.
    Demetsinan üzme kendini canım birbirinize alışacaksınız.Hayırlısı olsun sizin için.

16. 21 Kasım 2007
  17. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çok teşekkür ederim desteğiniz için ya bizim anlaşmazlığımız ufak tefek şeyler olsa tadı tuzu diycem ama alkol problemimiz var eşim hergün içiyo ben bu zamana kadar alkol kokusu nedir bilmedim o yüzden çok zorlanıyorum görücü usulü evlendik ve nişanlıyken ayda yılda bir içiyorum dedi önemsemedim ama hergün içiyo senağlamasenağlama

bu arada test sonucu negatif :teytey:

18. 21 Kasım 2007
  19. sudenaz17

sudenaz17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üstüne görme olayını bende duymuştum canım bazı bayanlarda oluyormuş ben 9 haftalık hamileyim ve 3 gündür azar azar adet oluyorum doktoruma danıştım ilaç verdi ve korkulaçak bişey olmadığını söyledi allah tüm isteyenleri bebişlerine kavuştursun sevgiyle kalın.