STOP GREY Kullanan Var mı Arkadaşlar?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve aysecikcik tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aysecikcik
  1. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    STOP GREY.....
    beyaz saçlar için kullanılan bir ürün gördüm...özelliklerini okudum ve bu ürünü kullandıktan sonra beyaz saçlar zamanla eski rengine dönüyormuş...bu konuda bilgisi olan vaya bü ürünü kullanan arkadaşlarımız var mı?.....varsa bizlerle de paylaşsınlar lütfen....teşekkür ediyorum....

bu ürün hakkındaki resim ve açıklamalar şöyle arkadaşlar......

2. 5 Mayıs 2009
  3. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    resimleri kopyalayayım derken hepsi birlikte kopyalanmış....fazla oldu galiba kusura bakmayın arkadaşlar....

4. 25 Eylül 2009
  5. yaseminim

yaseminim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse kullanmamış sanıırm.. aslında başlık değişse beyaz saç giderici yazılsa herkes girer yorum yapar dener bence.. isim anlaşılmıyor çünkü.. bilmeyen es geçer..

6. 21 Kasım 2009
  7. niesay

niesay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de bu üründen kullanmak istiyorum ama saçlarım boyalı.

8. 27 Aralık 2009
  9. kitty28

kitty28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    440
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar baktım hiç yorum yapılmamış,ben yapayım dedim.

bu ürünün muhadilini (grecian 2000 adı) uzun yıllar önce annem ve babam kullanmışlardı ve gerçekten etki ediyor,annemin saçı kestane,babamın koyu kahve,beyazlar gerçekten asıl rengine dönüyor.saçlarım beyazladığında kesinlikle bu tarz bir ürün kullanmayı tercih ederim,boya 2-3 hafta sonra dipler çıkıyor,bunda sonuç çok doğal ve haftada 2-3 kullanarak etkiyi sürdürüyorsunuz.
    1 şişe de uzun zaman gidiyor.boyalı saça sonucu dipleri kendi saçına çevirir herhalde.yalnız annem bir keresinde saçına sürdükten sonra elini yıkamayı unutmuştu,şeffaf ya.ama avuç içi leke olmuştu.çıktı tabi bikaç gün içinde.yani elinizi mutlaka yıkayın.
    sonuç çok doğal çünkü saça renk veren pigmenti içeriyor,saç yavaş yavaş kendi rengine dönüyor,sarıysa sarıya,siyahsa siyaha.mucize gibi birşey,tavsiye ederim.

10. 21 Şubat 2011
  11. esenesenyil

esenesenyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben her gün düzenli olarak kullanmama ragmen iç bir işe yaramadı, üstelik azmedip 3 kutu bitene kadarda sabrettim. şimdlik beyaz saca çözüm olmadığını düşünenlerdenim

12. 26 Şubat 2013
  13. ezgias

ezgias Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Stop grey gerçekten harika bir ürün kullanmaya başladıktan sonra biraz endişem oldu çünkü 1. hafta pek etkili olmadı ama ilerleyen haftalarda 2.hafta ve 3.hafta saçımın rengi değişmeye başladı farkı çok rahat görebiliyosunuz 4.hafta sonunda ise saçım eski haline kavuştu bazı arkadaşlarım da kullandı ürünü sonuç onlarda da aynı gerçekten harika bir ürün babama doğum günü hediyesi olarak alıcam gerçekten onun için harika bir hediye olucak :)