Stop Snore Ring Horlamaya Son

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  10 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Stop Snore Ring tamamen doğal, saf bakırdan imal edilen, horlamayı önleyici akupunktur yüzüğüdür. Uykusuzluğa, huzursuz uyku problemine ve sinüsleri rahatlatarak horlamayı engellemeye yardımcı olur. Bakır takılar binlerce yıldır popülerdir ve yaygın olarak artrit romatizma ağrılarını giderdiğine, vücudu toksinlerden arındırdığına ve daha birçok sağlığa yararlı etkileri olduğuna inanılmaktadır. Bu yüzük küçük parmaktaki belirli akupunktur baskı noktasına uygulanması için özel olarak tasarlanmış 'manyetik blok' yerleştirilerek birleştirilmiştir.

  Binlerce yıldır doğu tıbbında hastalıkların her türlü tedavisi ve rahatlama amacıyla akupunktur tedavisi uygulanır. Akupunktura itibar edilir. Mıknatıslar yaygın olarak akupunktur yapan terapistler tarafından kullanılmaktadır, manyetizmanın büyük yararları olduğuna inanılmaktadır.

  Değerli bakırdan yapılan Stop Snore Ring tedavi edici yüzük uyku saati sırasında ( 12 saati aşmayacak şekilde ) kullanılırken, horlamayı engeller, daha huzurlu ve rahat bir gece uykusu sağlar. Bazı insanlar sonuçları hemen görebilir, bazılarının sonuç alması da 2 veya 3 gün sürebilir. Özellikle bayanların yüzüğün etkisini görebilmesi için yüzük sol elin küçük parmağına takılmalıdır. Stop Snore Ring horlama durdurucu yüzüğün uzun süreli kullanımından sonra, etkilerinde azalma olabilir. Bunu yaşıyorsanız, bir gece yüzük kullanmadan geçirin ve sonraki gün yüzüğü kullanmaya tekrar başlayın, huzurlu gece uykunuzun hissi yeniden devam edecek.

  Bu yüzük ayrıca uykusuzluk problemi olan insanlar için de faydalı olmuştur. Uykusuzluk probleminden ıstırap çeken kişiler daha kaliteli, dinlendirici bir uykuya sahip olabilirler.

  Tüm yüzükler bir paket içerisinde kapsamlı bir talimat broşürü içeriğiyle verilmektedir. Tüm boyutları tamamen ayarlanabilir.

  Uyku esnasında burun girişinden ses tellerinin altına kadar uzanan üst solunum yolları daralır, daralmış olan bu bölgelerden geçmeye çalışan hava akımının hızı ve çevreye uyguladığı vakum gücü artarak, çevredeki yumuşak dokuları titreştirmesi sonucu, soluk alıp verirken rahatsız edici bir ses çıkar.

  Sonuç... Değişik derecelerde horlama, fakat her derece, uyumaya çalışan eşiniz için oldukça sinir bozucudur.

  Horlama olasılığını azaltmak için alınabilecek önlemler vardır. Bunlar:

  Stop Snoring yüzüğü Akubasınç prensibine göre çalışır, en iyi performansı alabilmek için uykuya dalmadan yaklaşık yarım saat önce yüzük serçe parmağa takılır.

  . Sırtüstü yatmaktan kaçının.
  . Aşırı yumuşak yastık boynun açısını arttırır ve havayolunu engellemeye neden olabilir.
  . Uykudan birkaç saat önce kafein ve alkolden kaçının.
  . Sigara! ............. içmemek!
  . Fazla kilolu olmak, boyun bölgesindeki yağ dokuları nefes alma bölgesini kısıtlamayı arttırabilir.
  . Diğer faktörler de sinüs enfeksiyonları, soğuk algınlığı ve astımdır.

  İyi bir gün geçirmeniz için vücudunuzun 7 - 8 saat rahat bir uykuya ihtiyacı vardır. Eğer hiç durmadan uyanıyorsanız veya partneriniz horluyorsa, uykunuzda hoş olmayan şeylere muzdarip kalıyorsunuz demektir.
  . Sürekli yorgunluk sağlığınızı birçok yönden etkiler.
  . Direksiyon başında uykuya dalabilirsiniz.
  . Obstrüktif Uyku Apnesi sendromu sorunu doğabilir. Yakında doktora görünmeniz gerekebilir.
  . Genellikle aşırı duyarlı olabilirsiniz.
  . Toplantılarda uykuya dalabilirsiniz.
  . Eşiniz mutsuzdur çünkü siz horlarken eşiniz uyanık kalıyor.

  Kaliteli bir uyku için ipuçları?

  . Gün içerisinde kısa uykulardan kaçının.
  . Yatmadan önce sakinleştirici, uyku hapları ve antihistaminlerden kaçının.
  . Dinlenmeye geçmeden ortalama 3 saat içerisinde alkollü içeceklerden kaçının.
  Düzenli olarak yemek yiyin. Yatmanıza yakın büyük menülü yemekler yemeyin ( Vücudunuzun hazmetmesi için zamana ihtiyacı vardır). . Başınızı yukarıya doğru yükseltin.
  . Kafein, nikotin kullanımını durdurun veya limitleyin ( özellikle yatmaya yakın bir vakitte). Öğleden sonra kahve, çay, kafeinli gazlı içecekler içmekten kaçının.
  . Gün içerisinde egzersiz yapın ( ama yatmadan önce yapmayın ).
  . Uyku halindeyken sırtüstü yatmaktan ziyade yan yatmalısınız. Sırtüstü yatmak horlamaya neden olabilir, rahat bir uykudan gelecek yararı engeller. Sırt üstü uyumak normal refleks hareketini rahatsız eder.
  . Kilo verin ve günlük egzersizlerinizde kaslarınızı çalıştırın.

  Ve elbette Stop Snore Ring kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü horlamanız tamamen kesilecek.
  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
  Son düzenleme: 15 Ağustos 2010