Stor perde lütfen yardım...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve dirim tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dirim
  1. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    kızlarr
    yardımınıza ihtiyacım var,evime stor perde yaptıracağım,katlamalı perdeye daha karar vermedim.malum bide borçlarım da var.storu önce yaptıracağım,stor perdede iki renk arasında kaldık,biri süt beyazı diğeri de krem ama toprak rengine kaçıyor.kızlar hangisi daha kullanışlı.en açık renk olan süt beyazı mı yoksa diğerimi salona yaptıracağım,lütfen fikir verin

2. 10 Nisan 2009
  3. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar yok mu bılen

4. 10 Nisan 2009
  5. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım nısanlıyım bende evıme stor perde dusunuyorum ama guneslık olanı ıcın kullanıslı olmuyor dıyolar cunku degısık bır kumastanmıs ve yıkanmıyormus duz bı yere serıp sılmek gerkıyomus boyle bı zorlugu varmıs ama yınede yaptıracaksan mobılya rengın ve alacagın ust tulune uygun olarak rengını belırle krem renk bı tul dusunuyosan mutlaka krem olacak beyaz olmaz kolay gelsın

6. 10 Nisan 2009
  7. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    canım perdeyide katlamalı yaptıracağım ama,store değilde normal güneşlik yaptırsam komik durur.tanıdığımız sabunlu suyla siliniyor ,zorluğu yok demişti.
    sadece genelde store krem mi yoksa kırık beyaz mı olur o benim kapamı karıştırıyor.

8. 10 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

valla krem rengi daha kullanışlı...

10. 10 Nisan 2009
  11. asibuz

asibuz Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yıkanıyor güzelde oluyor ama katlamalı şekilde yaptırma isteren güneşliği evin büyükse krem küçükse kırık beyaz yaptır ama tam beyaz şık olmuyor çok sevgiler...

12. 10 Nisan 2009
  13. SertSessiz

SertSessiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    752
    Ödül Puanları:
    153
    ben stor kullanıyorum ve kesinlikle yaptırma derim. temizliği inan çok zor. 1,5 yıl önce 3 odaya 2000 lira verdik. öderken de zorlandık. şimdi çok pişmanım. normal perdeyi camı sil tak. ama bunun temizliği çok zor. takması da zor. eşim perdelari yıkacagım dediğim de her seferinde söyleniyor. 1 saatte takıyor. inceler kalınlar. perdeyi yukarıya yapıştır, içindeki sopaları geçir, iplerini tak. çalışan bayanlara hiç tavsiye etmem. mekanizmalı perde olayına hiç girme erim. ayrıca modesı da geçiyor storların. ama illa yaptırağım diyorsan, stor kullanmasınlar güneşlik kullansınlar. renk ise kullanacağın tülün ve mobilyanın rengine göre seçilir. perdeci bu konuda yardımcı olur. güle güle kullan

14. 10 Nisan 2009
  15. derin55

derin55 şükürrrr yarabbiimm!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende salona yaptıracağıma.s krem düşünüyorum tüllerim de kreme yakın bir renk!...

16. 10 Nisan 2009
  17. derin55

derin55 şükürrrr yarabbiimm!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    mekanizmalı tülün altında normal güneşlik çok komik durur bence:uhm:!yaptıracaksa ikisini de yaptırması lazım!...

18. 10 Nisan 2009
  19. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    benimki krem renkli
    ama temizliği bana göre cok dert kirlendiği zamna öyle hemen sabunlu bezle cıkmıyor ya alıp fırcayla banyoda yada temizlicem oda stora zarar veriyor

hele mekanizmalı tül
    takmasını hala yapamıyorum her yıkadıktan sonra perdeciye gidiyorum taksın diye
    ben mi cok beceriksizim :uhm: