Straplez gelinlik aşagı dogru kayarmı?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve nem tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nem
  1. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kıslar sorum komik duruyor bakıldıgında biliyorumkaydirigubbakcemile3şimdi ben kına gecesinde kabarık gelinlik tarzı bi elbise giycem düğündede gelinlik malumboshayallersmileikiside straplez tam bedenime uygun daraltılcakkkk terettüd ettigim şey düğünde oynarken falan aşagı dogru kayarmııı çok korkuyorum öle bşy olur diye..gelinlikçideki kadınlar askı yapalım dediler ama ben askıyı çok sevmiyorummm ..sizce tam bedenime uygun olursa aşagı dogru kayarmı:sinifsinif:yoksa siizn özel yaptıgınız bşy varmıydı iç çamaşıra gelinligi dikmek gibia.s.

2. 5 Mayıs 2010
  3. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benm o konuda hiç tereddutum yok walla hiç acılırmı die dusunmedım heralde acılmaz :)

4. 5 Mayıs 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy nbebilim cnmmmm gelinlikçideki kadın rahat oynaman için askı yapalım dedi bende istemedimm kafama takıldı şimdiiiii bideee acaippp oynamayı beceren biri deilimdir o ki iki döncem oldugum yerde ondada düşmez heraldekaydirigubbakcemile3

6. 5 Mayıs 2010
  7. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle açılmaz diye düşünüyorum. benimkide straplez olacak, içinede büstiyer çamaşır giyeceğim. gelinlikçim de bişey olmayacağını söylüyor. hatta bi müşterisi illa nişanlısının gelinliğine askı yapılsın diye ısrar etmiş ona da açılmayacağını söylemişler taşlı askı yapılmış. gerçi o omuzları çok boş kaldı diye istemiş :KK70:

8. 5 Mayıs 2010
  9. buurcuum

buurcuum duru`m artık bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tereddütün olmasın canım. benimkide straplezdi benimki düşmemişse o tepinmede oynamada kimseninki düşmezz heralde..ben zaten hiç böyle bişey duymamıştım daha önce olursan sen ilk olursun heraldekaydirigubbakcemile3 amannnnnnnnnnnn allah korusunnnnn

10. 5 Mayıs 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm aynı dedigin gibi taşlı askı getirdi gelinlikçi güzle bi askıydı ama sankiiii bozduuuu gelinligi..bide omzum falan zaten küçük hanii geniş bi omzum olsa aşçık duru diycem ama nebilim yaaa son provada bidaha giycem biras salınırım o halde bakarım aşagı iniyomu inmiyomu diyekaydirigubbakcemile3

ay inş cnm ya bşy olmas nebilim benimde hiç aklımda yoktu gelinlikci rahat edemessin sürekli çekiştirip durusun aşagı dogur kayar diyince kafam baya karıştı..ben askı istemedim yine düğüne bi hafta kala yine provaya gitcem ozman son kes bakayım bari..inş gerek kalmas yaaaaa:sinifsinif:

12. 5 Mayıs 2010
  13. yarenka

yarenka KIZ'ım geliyor:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin ölçülerine göre dikilirse aşağı kaymaz ama üzerinde daraltma ya da genişletme falan olursa kayabilirmiş ben öyle duydum

14. 5 Mayıs 2010
  15. nurrose

nurrose ........... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben kayacağını düşünüyorum gelinliğimde tek de olsa bi askı istiyorum.Bir arkadşım düğünde sürekli gelin odasına gidip arkadan iplerle sıkılaştırıodu çok kaymıştı.Ama herkes de giyiyo ::)) dikimle ilgili bişey sanırım ben cesaret edemiyorum straplez giymeye

16. 5 Mayıs 2010
  17. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    benim gelinliğimde öyleydi ki ben çok zayıftım bende kaymadıysa kimsede kaymaz .........üstüne görede yaptırınca bişey olmaz zaten .....mutluluklar şimdiden ....

18. 5 Mayıs 2010
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm üzerime göre darltılıyor hazır aldım diktirmedim..geniş halinde bile kaycak gibi durmuyorduuu daraltılınca sankiii bşy olmas giib geliyor ama bikere aklıma takıldııııboshayallersmile

ama cnmmm meselaaaa çok güzle taştan bi askı getirdi ordaki kadın taktı omuzlarıma biden gelinligin özelligi kayboldu gibime geldi sankiiii atlet giymiş gibi hisettim..annemle kardeşim şık durdugunu söyledi ama bennn son provada karar vereyim dedim..inş son provada kaycak gibi durmasssss:sinifsinif:
    ayyyyyyyyyyyyy cnmm bendede inş kaymas yaa aslında hep straplez giyeni görüyorum gayet normal duruyor inşşş bende bşy olmas bide zatennn gögsümden baya yukarda hanii hiç dekoltesi yokkk belki biras aşagıda olsa kayabilirdide nebilim yaaa gelinlikçi kafamı karıştırdı:KK43::KK43::KK43::sinifsinif: