strawberry den parfümm

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve dixie tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : dixie
  1. dixie

dixie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarr hiç aranızda strawberry.net ten perfüm alan oldumu? ben düşünüyorum ama orjinamidir acaba die teereddüt etmekteym...

2. 21 Temmuz 2009
  3. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Bende straw dan alışverişi düşünüyorum.Başka paylaşım sitelerinde bir kaç siteye göre daha güvenilir olduğu belirtilmiş,kendileri de ürünlerinin arkasında olduklarını belirtiyorlar.Ancak uluslararası dolaşım diye bişey var ve bu yüzden ne şekilde olursa olsun ürün iadesi söz konusu değil.Fiyatları gerçekten uygun.Özellikle de %60 indirime giren bazı edt ve kofre ler inanılmaz.:1shok: Örn:KK70:avidoff cool water herhangi bir parfümeride 100 ml 130-140 tl civarında,strawda şuan da indirimde ve kofre (100 ml edt + 75 ml duş jeli+75 ml losyon) 69 tl.
    Sadece bir şikayet sitesinde şikayete rastladım.O da şöyleydi;Bir bayan daha önce bir kaç sefer alışveriş yapmış ve en son yine aynı parfümü sipariş ettiğinde koku çok farklı çıkmış.Bunun dışında herhangi bir olumsuz şeye rastlamadım.
    Alışverişini yapan arkadaşlar paylaşırsa sanırım bende en kısa zamanda alışveriş yapıcam.Hepsinden hepsinden alıcam kaydirigubbakcemile3

4. 21 Temmuz 2009
  5. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben strawberry den sipariş ettim, bugün yarın gelir..Davidof cool water aldım 50 ml 42 tl
    İnanılmaz bi fiyat ama bilmiyorum inş. orjinaldir. Ben türkiyede uygun fiyata orjinal parfüm hiç görmedim bilmiyorum, lacoste almıştım birkaç ay önce tekin acardan ne kadar büyük bi kazık yemişim oysa, strawberryde 70-80 tl civarında 50ml olan, ben 158 tl ye aldım 10 taksite, verdiğim paracıklarıma yandım, çok az kaldı şişede bitti sayılır. Birkaç gün sonra söylerim gelsin de cool water, orjinal mi değil mi söylerim kızlar..

6. 21 Temmuz 2009
  7. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    He bi de ben şunu düşündüm, hani havaalanında yada gümrüklerde free shoplar varya %50 civarında indirimli alınır bazı ürünler yabancı markalar, ben de bu siteyi bu şekilde olduğunu sanıyorum free shop gibi yani.Oyüzden güvendim orjinaldir ve yurtdışı üretimidir diye..

8. 21 Temmuz 2009
  9. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Parfümün geldiğinde iyi haberlerini bekliyoruz canım.kaydirigubbakcemile5 Evet gerçekten fiyatlar çok iyi bu da insanın kafasında soru işareti bırakıyor.Şimdi Sevil in sayfasında Fantasy ye baktım 100 ml 178 tl,Strawberry de ise 70 tl civarında.Hadi maksimum 10 euro civarındaki gönderi ücretini de ödesek 85 tl olsun.Gerçekten çok kötü kazıklanıyoruz.:kızgın:Bir de bir sorum olacak ödemeni nasıl yaptın.paypal ya da kredi kartı.Malum bu konuda da bir çok kişi tereddütte kalıyordur.

10. 21 Temmuz 2009
  11. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deydey, ben ödemeyi kredi kartla yaptım.Tabii taksit falan yok peşin çekiyorlar ama fiyatlar acayip uygun..Palpay ne demek bilmiyorum, o sitede böyle bişey var ama ne olduğunu okumadım.

12. 21 Temmuz 2009
  13. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende okumadım da kredi kartını kullanmak istemeyenler için iyiymiş diye biliyorum sadece.Sağolalkisalkisalkis

14. 21 Temmuz 2009
  15. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rica ederim, parfüm manyağı olarak ben yardımcı olabilirsem ne mutlu, davidoffumu sabırsızlıkla bekliyorum

16. 22 Temmuz 2009
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    gelmedi mi peki hala farfümünm

18. 22 Temmuz 2009
  19. nurpare41

nurpare41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Paypal nedir?

Paypal, kredi kartı kullanmadan, internet üzerinden güvenli alışveriş
    yapmanızı ya da istediğiniz kişiye sadece bir e-mail adresi aracılığıyla para
    yollayabilmenizi sağlayan bir nevi online bankacılık sistemidir.

Sistem nasıl çalışıyor?
    Paypal Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, ısviçre, ıngiltere ve Amerika
    Birleşik Devletleri’nde yerel web siteleri bulundurarak bu ülkelerde sorunsuz
    çalışıyorsa da Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 37 ülkedeki kişiler
    tarafından belli kısıtlamalarla kullanılabiliyor. Burada dikkat edilmesi
    gereken nokta, Türkiye’nin de dahil olduğu bir grup ülkede bulunan yerel bir banka hesabına ödeme yapılamaması. Paypal ile Amerikan Doları ve Yen gibi birden çok para birimini kullanarak ödeme alabilir veya yapabilirsiniz. Bu
    para birimleri arasındaki değişimleri Paypal otomatik olarak yaptığı için
    parite gibi detaylarla uğraşmanız gerekmiyor. Tabii bu işlemler için belirli
    bir ücret alınıyor.