Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 2 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar yuruyuse gıdıyorum bır kac gundur.Bır baktım kı butun kadınlardan bır hısırtı gelıyor.megerse kadınlar kendılerını strec flmle veya poset sarıyorlarmıs.Yagları erısın dıye benımde bel bolgem cok kalın acaba bu yontemı yapan varmı aranızda? Sızce bende yapıyyımmı kızlar ya yardım edın

2. 2 Temmuz 2007
  3. XIXsXIXs

XIXsXIXs Annesinin Keçisi :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yapılması mümkün ve sonuç veren birşey .Kayınvalidem üzerinde test edip onaylanmıştırsırnaşık şey Ama kullandığın yağda önemli yağ eritmek için bişeyler sür masaj yaparak sonra sar sonra yürü :)Ben Kayın valideme Bebe yağı içine 1kutu aspirin eziliyo 5tanede limonun suyu hergün sürüyorsun.Suna dumankaya tairifi.a.s.

4. 2 Temmuz 2007
  5. oskeeee26

oskeeee26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu streç film olayı banada mantıklı geliyoooa.s
    öneren diyetisyenlerde var mesela geçenlerde ender saraç bile önerdi bi yağ söyledi ama hatırlamıyorum adını onu sürüp üzerine streç film sarıp spor yapın dedi
    yağın adı aklıma gelirse yazarım kızlaryerimseniben

6. 2 Temmuz 2007
  7. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Arkadasim benide bir kere yürüyüse götürmüstü ve bana strec film sarmami yada büyük cöp poseti sarmami söylemisti.Önce banada tuhaf gelmisti ama yürüyüsten gelince sardigim yerlerden terler fiskirmisti resmen.sular icinde kalmistim...

8. 2 Temmuz 2007
  9. oskeeee26

oskeeee26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim kocagün sarılı tutmayacağın için sorun yok sadece spor yaparken 1 saat falan yani tabiki uzun süre tutulursa çok zaralı

10. 2 Temmuz 2007
  11. azeri

azeri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bütün komşularımı yürüyüşe alıştırdım,ve hepsi poşet giyip gidiyorlar,hışır hışır değil föşur foşur ses geliyor,yediklerine de dikkat ederek çok güzel kilo verdiler,behsettiklerim 40 yaş üztü kadınlar hemi de...sporla birlikte ben de yapıyorum...

12. 2 Temmuz 2007
  13. bettyboop

bettyboop Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar süper bi yöntem ben 2 yıl önce uyguladım yürüyüşe çıkmadan sarılnıp gidiyordum herkes başlarda güldü ama şu sauna eşofmanları diye satılan şeylerle aynı mantık.
    yürüyüş sonunda belinizden akan suya inanamayacaksınız.TER DEĞİL SU!

14. 12 Ağustos 2007
  15. kitty28

kitty28 Üye Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    hassas ciltler,alerjik bünyeler için ı-ıh...terleyince noluyo bi de? su içince yerine gelmio mu?yaw dünyayı kirlettiğimize değmez.pamuklu giyin,sentetik giymeyin dio sağlıkçılar,insanlar poşet sarıo.benim aklıma yatmadı.

16. 13 Ağustos 2007
  17. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    sardığınız poşetler yağ yakımını sağlamaz sadece vücüdünuzdan attığınız suyun kurumasına engel olduğu için size cazip gözükür. Oysaki teri emen pamuklu bir bol eşortman bundan daha etkili olacak çünkü hava ile temaz edeceği için devamlı su atımı sağlanacaktır. Ayrıca bende aynı yanılgıya düşüp kendimi poşetliyordum. Bunu öğrendim artık vazgeçtim.

18. 13 Ağustos 2007
  19. EU1

EU1 Guest

ben denedim çok faydasını gördüm şu aralar bıraktım ama tekrar başlarsam yürüyüşe kesinlikle yine streç film ile yaparım bir zaman sonra gözle görülür bir incelme sağıyo tabi yanında yediklerine de dikkat etmek gerekli