Stres Var Mi Stres?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kmercanefe tarafından 7 Haziran 2007 başlatılmıştır.

?

Hangisi olmalı?

Anketin kapanma tarihi 7 Temmuz 2007.
  1. doğumdan 3 ay sonra çalışmaya devam eden bir anne olmak.

14,3%
  2. Çocuk belli bir yaşa gelinceye kadar işe ara vermek.

85,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    7 Haziran 2007
    Konu Sahibi : kmercanefe
  1. kmercanefe

kmercanefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben bugünlerde aşırı agresif ve sinirliyim. Bu normal mi????? Sitelerde bunun normal olduğuna dair yazılar var ama inanın artık bu durum bende rahatsızlık derecesinde.. nefesim daralıyor diyebilirim sürekli derin derin nefes alıyorum. Aranızda panik atak olan var mı? bende öyle bi durum varsa bu kadar yoğun stresin nedeni de o olabilir mi.. İnanır mısınız koknuşmayı bile istemiyorum kimseyle çoğu zaman..Ama burda farklı tabi en rahat ettiğim yer burası şu anda. iyiki varsınız, beni anlayan dostlarımm, yaşayanlar bilenler varsa önerilerinizi bekliyorummm..:eek:klava::Roflol:

2. 7 Haziran 2007
  3. kmercanefe

kmercanefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca yukarıda da bi anket var. ankete katılmanızın fikir edinme açısından bana yardımı olucak. çalışma durumunun etkilerini bilemediğim için bilen birilerinden bişeyler öğrenmeye ihtiyacım var. sonuç ne çıkarsa ona uymak düşüncesindeyim.. bebişim için..

4. 7 Haziran 2007
  5. EU1

EU1 Guest

eskisi kadar fazla yokkk.ilk zamanlarda daha fazlaydı.şimdi ise ağrılardan sterse zaman kalmıyor.

6. 7 Haziran 2007
  7. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende cok sinirli oldu hemen herşeye takıyorum hem aglamak istiyorum ufacık şeylere bile sinir oluyorum bu durum cok zor eşime söyledim beni idare edeceksiniz nede olsa hamişim dimi

8. 7 Haziran 2007
  9. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    stres Gerginlik Bende Hala Var Normalmiş Bu Durum En Ufak Bişeyde Bile Köpürüyorum Sonra Kendi Kendime Kiziyorum Elimde Olmayan Bişe Seni Aliyorum Canim.
    Doğumdan Sonra Belli Bir Süre çalişmamayi Düşünmüyorum Bebeğimle Ilgilenicem 1 Sene Kadar. Daha Sonra Tekrar çalişacağim Kismet Olursa çalişmayadabilirim önemli Olan Bebişim

10. 10 Mart 2013
  11. pinar_kerem

pinar_kerem Eda DuyGu'NuN AnNeSi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    31
    yeni hamileyken çok stres vardı. adet öncesinde olduğum gibi ama sonra geçti de hala duygusallık var.. bi ağlarım susamam:)