Stresten nasıl uzak kalınır?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hiram06 tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doktorlar tedavi için stres yapma diyorlar nası olcak bu iş :gitme: ben öğretmenim okulda stres eve gelayrı eşimin ailesi bambaşka bir stres zaten kendi ailemden uzağım napacağımı şaşırdım bide görümcem gelmiş kısırlığa şunlar iyi geliyor diye anlatmazmı o kelimeyi duymak bile ayrı stres Allahım yardım et :sinifsinif:

2. 11 Haziran 2009
  3. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sen kaynanyla mı oturyon ....ya boşver görümceyi he de geç püf:umursamaz:

4. 11 Haziran 2009
  5. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    her zaman başında deilllerse hiç umursama güselim ama:sinifsinif: beraber oturyosan Allah yardımcın olsun......kusura bakma pek moral olmadı ama gerçek bu malesef

6. 11 Haziran 2009
  7. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    bunu bende merak edıyorum...gecen ay yumurta takıbınde o kadar stress yaptımkı yumurtam büyümedi...
    bu ay aşılama var ve ben relax olmak istiyorum ama yok...
    tatıldeyken hıcbısey gelmıyo aklıma..
    bence tup bebek merkeslerını tatıl koylerıne yapmalılar..

8. 11 Haziran 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım haklısın takmadan olmuyooo ama bıyerede artık kulak tıkıcan eşın sana destekçıyse fazla umursama kapıyı kapadınmoı orda kalsın ama ben akupunturun cıddı nfaydasını gordum bu tedavımde çok sakındım rahattım işyerınde bıle rolakstım dene ıstersen benımde aılem uzak...........

10. 11 Haziran 2009
  11. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaynanamla oturmuyorum ama görünce konuşuyorlar işte bende mümkün olduğumca gitmiyorum ayrıca okuldan sürekli rapor alıncada vicdanım sızlıyor öğrencileri öle bırakıyorum inş daha fazla rapora gerek kalmaz

12. 11 Haziran 2009
  13. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın valla bencede tatil köyü iyi fikir bide duydunuzmu ankalife tüp bebekte hipnozla transfer yapılıyormuş ne kadar değişik şeyler çıktı tüp bebekte yakında bakalım neler çıkacak :1shok:

14. 11 Haziran 2009
  15. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bende iğne vurulurken tatiel gittim kaydirigubbakcemile3 lucrini orda vurdum stres hyoktu
    puregonu vurdum kontrole gittim az yumurta çıktı diye canımı yedim
    bugünde döllenmeleri öğrendim
    üzüldüm tabi ama vucuduma stresi artık sokmuyorum nası yaptımı bilmiyorum ama lafta kalıyor

16. 11 Haziran 2009
  17. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim seni senden baskasi düsünmüyor inanki.ailen senden uzak ama onlarin kalbinin ve dualarinin senin oldugunu bilmen seni rahatlatmali.bende çok stres yaptim.çok yiprattim kendimi.ama inan degmiyo kimse için kendini yipratmaya.heleki esinin ailesi için.bende en çok onlar için stres yaptim.aglama krizlerine girdim.insan bu dönemde en yakinlarindan destek bekliyo degilmi.ama olmayan olmuyo iste.allaha havale edeceksin.en basi kafanin rahat olmasi canim.dedigim gibi bende çok ama çok stres yaptim.esimin ailesi hiç destek çikmadi.bir gün ilgilenmediler.üstüne üstelik memlekete dügüne gittiler.görümcemide basima attilar.hanfendi geldi hiç bir faydasi olmadi.daha çok zarari oldu.hiç umursamadilar.hamile kaldim bebegimi bile düsünmediler.10 haftalik kaybettim bebegimi.degdimi.simdi yine acisini ben çekiyorum.üstelik acim çok taze.2 gün oldu.ve hala animda degiller.allaha SIGIN canim.rabbim yardimcin olsun insallah.

18. 11 Haziran 2009
  19. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba canım ne kadar kafana takma desekte boşuna olduğunu biliyorum çünkü bende aynı şeyleri yaşadım belki daha fazlasını ben kayınvalidemle birlikte oturuyorum çok dominant birisi değil aslında ama bazen öyle kelimeleri oluyorki onca yaptığı iyilği yok edip gidiyor hem bak senle eşin kendinize ait bir yuva kurmuşsunuz inşallah birgün o yuva bebek seslerinide duyacak,bnim ailem bana çok yakın ama bazen biraz uzak olsalardı diyorum en azında kafam kızdığında onlara gidip kendime gelirdim stres konusunda (gulencim )arkadaşımız çok güzel bir tobik açmıştı alıntı yapıp onu okudum ve çoğu şeyi çok kafama taktığımı farkettim birde ne bzler nede eşlerimiz kısır değildir sadece bizlerin hastalığı(ÜSGEDEB)açılımı (üreme sisteminde geçici denge bozukluğu)bence çok güzel bir yazıydı mutlaka okumalasın belkide okumuşsundur okumuşsanda tekrar tekrar oku ben faydasını gördüm mutlaka sende göreceksin hiç kimse içinde kendini boşuna üzme arkadaşım....biraz uzunmu yazdım:eek: