şu anda sinirden sanırım deliriyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mor_salkim tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar var mı böyle bişey inanın şu an sinirden ellerim titriyor yaa yazamıyorum yanlış yazarsam kusura bakmayın ama çok sinirliyim yaa durrum şuu nişanlımın kardeşinin sevgilisdi vardı ve bu kızla tanısıtık biz aramız iyiydi yani sadece aynı yerde bulunduğumuz zaman iyiyiz baska zamanarda beni ne arıyor ne soruyor ben mesaj atarsam ööle cevap veriyor. bende bazı durumalr ve bu durumdan dolayı nişanlımla tartıştım hep ben arıyorum die oda mırın kırın etti ailesini kardeşini falan tuttu beni kıskanıyorum durumuna geitrdi sonra öğrendimki yılnasında ilesi benmki askerde daha o zaman yılbasında bunu istemeye gitmişler benimkinin daha yeni haberi oldu benmde şimdi haberim oldu bende kızdım bana niye söylermediler die oda ben bişey demedim sana ne oluyor gibidinden laf etti bende ii zaten seni bi taraflarına taktıkları yok daha tepki vermemeye devam et dedim oda bişeyler dedi yaaa nasıld eli oldum anlatamam yaa ben onu kıskanıyormuşum töbe billah kıskanıyorsam yaa kıskançlıkla işim olmaxz yaaaaa bende dedim şimdi benim yanımda olmayan ilerde hiç olmaz madem seni boguyorum azad etttim seni dedim yaa çıldıracagım yaa sizcede bunu bilmem hakkım deilmi ayrıca abisi olmadan aceleside yokken bu isteme mevzusu nedir yani abisi sonucta yaa kacmıyor yaa kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

2. 6 Şubat 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    nisanlının kardesine kız istemeye gidiyorlar sana haber vermiyorlar sen buna kızdın nisanlında kıskanıyorsun sana ne oluyor falan dedi olay bu dimi dogru anladım

4. 6 Şubat 2010
  5. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt kısmen öyle nişanlımında yeni haberi oluoyr istediklerinden askredeydi 1 2 haftası kalmıştı yılbasında terhis olmasına benimde yeni haberim oluoyr böyle önemli bir meseleden benim niye şimdi haberim oluyor ayrıca öz kardeşinin bile yeni haberi oluoy yaaa

6. 6 Şubat 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ya canım kardesinin bile istemeye gittiklerinden yeni haberi oluyorsa sana haber vermemeleri tuhaf gelmedi bana demekki ince dusunen insanlar degil..bence sinirlenme hic

8. 6 Şubat 2010
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.662
    Ödül Puanları:
    163
    Benim eşim bile kardeşinin evleneceğini, kız istemeye gideceği gün öğrendi. Yani şimdi nişanlısınız diye size söylemek zorunda değiller. Evli olsanız o evin gelini olsanız tamam da, nişanlınızın erkek kardeşine kız istenirken neden size söylesinler anlamış değilim. Bunu neden dert ettiniz bunu hiç anlamadım.
    Nişanlınızın annesi ve babası gitmişler istemişler ki doğru olanda budur. Bence boşuna sinirlenmiş ve nişanlınızı da boşuna üzmüşsünüz.

10. 6 Şubat 2010
  11. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim sen neden karisiyorsun ki? Abisi olmadan isteme mevzusu nedir demissinde, bunu nisanlinin ailesi düsünüp tasinmistir yani.
    Kiz sana mesaj atmiyorsa, aramiyorsa, sende onu o kadar sIk arama.
    Belkide görüsmek istemiyor?
    Herkes bizle görüsmek zorunda degil ama demi.
    Bence sen bos yere nisanlinla arani bozuyorsun.
    Karisma, yazma, sorma, ilgilenme. Madem o aramiyor sende arama, nisanlinla niye tartisiyon bacim.

12. 6 Şubat 2010
  13. Gamixsx

Gamixsx çapulcu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    normalde herşeyden haberdarsan bunu söylemedilerse tamam bi şekilde bozulmuş olabilirsin ama şuan evli değilsin bu kadar deert etme bence ayrıca nişanlın askerden gelmeden olduysa bırak sen niye üzülüyorsun onlar düşünsün

14. 6 Şubat 2010
  15. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    genelede bana herşeyi söylerler ve aile içi çok baglılardır benden gectim nişanllıma nie sölemiolar yaa abisi onun o yaa

16. 6 Şubat 2010
  17. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.453
    Ödül Puanları:
    238
    Abisinin bile haberi olmamışken kız istemeye sizi niye götürsünler ki, bu kadar aşırı tepki verirseniz nişanlınız da kıskandığınızı ima eder tabi, bence de bu kadar kızılacak bir mevzu değil, hem siz daha nişanlısınız, o kız da kaynınızla daha yeni sözlenmiş, hemen neden bu kadar samimiyet bekliyorsunuz, böyle yaparsanız burada bahsedilen her şeye karışan müdahale eden eltilerden olursunuz, bu kadar ön plana atmayın kendinizi, sakin olun nişanlınızla boşuna aranızı açmışsınız

18. 6 Şubat 2010
  19. Gamixsx

Gamixsx çapulcu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlının ailesiyle hiç konustunmu bu durumu