Şu anda Windows Live Hotmail hizmetine bağlanamıyoruz. Lütfen daha sonra yeniden dene

Konusu 'Sorularınız & Sorunlarınız' forumundadır ve berra_nur tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : berra_nur
  1. berra_nur

berra_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var!
    2 gündür hotmailimdeki gelen kutusundaki hiçbir mailimi açıp okuyamıyorum :KK43:
    hotmail açılıyor,gelen kutusunda ileti görünüyor,gelen kutusunda ki gelen maile tıkladığımda mail açılmıyor :KK43:
    Hizmeti geliştirmek için bazı bakım işlemleri yapıyoruz. Sizi engellediğimiz için özür dileriz. Lütfen birkaç dakika içinde yeniden deneyin. Bir saatten uzun sürdüyse, hala beklediğinizi bize bildirin. yazısı çıkıyor.
    hiçbir şekilde ne mail gönderebiliyorum,nede gelen maillerimi okuyabiliyorum.birisine mail göndermek istediğimdeyse
    Şu anda Windows Live Hotmail hizmetine bağlanamıyoruz. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. yazısı çıkıyor.önceden gelen silmek istediğim mailleride silemiyorum.
    içinizde bu problemi yaşayanlar var mı? nasıl düzelecek bu durum beklemek bir çözüm mü? bu neden kaynaklanıyor? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. 10 Mayıs 2010
  3. berra_nur

berra_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konuda bana bilgi verecek kimse yokmu???

4. 4 Haziran 2010
  5. soulmate84

soulmate84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ya da firefox'ta açmayı deneyin.

6. 5 Haziran 2010
  7. berra_nur

berra_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim :)
    sorun bilgisayardan kaynaklanmıyor
    arkadaşımın bilgisayarından denedim onda da açılmadı
    benim kullandığım bilgisayardan arkadaşım rahatlıkla kendi hotmailini açıp kullanabildi
    ben hala ne kendi bilgisayarımda nede bir başka bilgisayarda hotmailimi kullanamıyorum
    bu sorunu sadece ben yaşamıyormuşum bunu öğrendim
    benim gibi bu sorunu yaşayan çok kişi varmış ve bakım sebebiyle yaşanıyormuş bu sorun
    beklemkten başka yapılacak bir şey olmadığı söyleniyor
    bekleyeceğiz bakalım

sorun düzeldi :)

Son düzenleme: 2 Temmuz 2010