Şu babam ne zaman düzelecek ne zaman beni üzmeyecek !!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lucky88 tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : lucky88
  1. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    merhaha benim de bi sorunum var bana göre büyük bi sorun çünkü ileride başımı ağrıtacak gibi görünüyo.konu BABAM...evleneli 7 ay olucak neredeyse kayıvalidemlerle birlikte oturuyoruz fakat öz babam 1 kez olsun kapımızı çalmadı yaa o kadar üzlüyorumki.daha geçen akşam kendı annemler bize geldi çaya.yemeğede kalıcaklardı.eşim işten çıkarken aradı annemlerin bizde olduğunu söledim.Eşimde babam (yani benim babam) gelmiyomu onuda çapıralım akşam hepberaber yemek yeriz dedi.aradım kendi babamı dedim baba sende gel akşam hep birlikte yemek yiyelim.salaklık bende daha önce de çağırdım hemen bi yalan.gelmemek için bi bahane uydurmuştu ama aradım yinede aynen şöle dedi ''yok kızım gelemem misafilerim var'' bu da YALANNNN..tamam dedim ve kapadım telefonu.gelsen ne olur yaaa bişeyinmi eksilir.benim mutlu olmam için çok zor bişimi istiyorum yaa.bekarken bana aileme yaptıklarını unutmuştum değilim ama yine babamsın dedim sesimi çıkarmadım.inanın eşimi arayıp nasıl dicem babam gelemiyomuş diye.aradım oda şaşırmadı zaten.bir kez olsun eşimin ailesi bişi demedi anlıyolar.ama ne yapmaya çalışıyo yaa inanın babamın yaptıklarından yoruldum.şeytan diyoki gitme uzun bi süre ama annemi görmeden kardeşlerimi görmenden yapamam ki...sizce ne yapmalıyım??

Son düzenleme: 29 Nisan 2010
  2. 29 Nisan 2010
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ne yaptı ki babanız. Kolundan zorla tutup getiremezsiniz de. Zor bir durum ama konuşmaktan veya kendi haline bırakmaktan başka çare yok bana göre.

4. 29 Nisan 2010
  5. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    yaptıkları yazdıklarımda net bi şekilde zaten.daha ne olsunkiiii !!!

6. 29 Nisan 2010
  7. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bekarken bana yaptıkları yazmışsın da o yüzden sordum. Sadece gelmemesiyse problem kendini üzme boşuna diyecektim.

8. 29 Nisan 2010
  9. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bekarken en basit bi örnek veriyim mesela.6 ay içerisinde söz nişan düğün yaptık.babam sadece erkek tarafına nişan bohçasını götürdüğümzde geldi bizimle.söz zamanı kıyafeytimi getirdiler bi akşam eşimle kayınvalidem gelmişti.haber verdler müsaitmisiniz diye bende babama söledim yok neymiş zırt pırt ne geliyolar böle sürekli gelciklerse gelmesinler nerler neler dedi.düşünün ertesi günü sözüm olucak insanlar söz kıyafetimi herşeyimi süsleyip püsleyip getirdiler hani öle aldıkları gibi getirmediler onlarda adet öleydi.insanlar eve geldi sanki o lafları söleyen babam gitti yerine bambaşka bi insan geldi bi iyi bi iyi anlatamam.ramazan ayıydı nişanlıydık biz babam dediki kayınpederin aradımı falan dedi.bende yok aramadılar henüz dedim.neymiş nişan olalı 3 ay olmuş kimse aramamış ne biçim işmiş bu.sölediği şeylere bakamısınız sen sanki çok gittin.insanlar gelmek istediklerinde neler neler sölerdi şimdi kalkmış niye gelmiyolar diyo.ohooooo bunun gibi daha ne sorunlar yaşadım bi bilseniz.

10. 29 Nisan 2010
  11. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    büyütme canım kolay değil kız babası üzülme sen olurmu düzelir iyi davran ne yapsada atandır.

12. 29 Nisan 2010
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Babam yaşasaydı benzer huysuzlukları yapardı eminim:) Kıskanıyordur belki seni. Babalara kız evlendirmek zor gelir. Ayrı evin olunca gelir belki.

14. 29 Nisan 2010
  15. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    benimde babam herkese laf söylüyor kimseye yakıştırmıyor bırakmıyor kimse beni istesin erkek arkadaşımın beni istediğini biliyor ona çok tepkili adı geçsin laf söylüyo neler yapar düşünemiyorum ama kurban olurum ben babama allah eksik etmesin ondan başkasına muhtaç etmesin merhameti şevkati eksik etmesin:KK43:(

16. 29 Nisan 2010
  17. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    siz babamı b tanısanız bazen öyle iğrençlikleri olurki.tamam babamdır bende biliyorum ve bunu anlıcak yaştayım.sonuçta sen bi topluma karıştın bi dmamdın var ve onun ailesi var kötü alışkalıklarından vargeç yaa.öle şeylerini sineye çektikki.evden çeyiz çıkıcak kardeşim sandık parası aldı.oda cebi yok diye halama verdi ende kalsın alırım diye.düşünün milllet eşya taşıyo çeyiz telaşı var ama babam paranın derdine düştü ve gitti halama erkek kardeşimin parayı istediğini söleyip parayı almış sonra kendine içki almış. bu nasıl bi iğrençliktir yaaa.böle bi zamanda insan kendi derdine düşermi bunu kim yapar yaaa.b

18. 29 Nisan 2010
  19. lucky88

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kendi baba tarafım hep der zaten (bizim için yani) bu çocuklar Allahtan kötü yola düşmedi diye herkes işimizin zor olduğunu bilir babamdan yana.hele annam kendimden çok ona üzlüyorum.çünkü kahrı çekilcek bi adam değil