su dalgası mı, perma mı, hiçbiri mi?

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve EU2 tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

?

saçınıza hangisini yaptırırsınız?

1. Su dalgası

Oylanma: 94
    66,7%
  2. Perma

Oylanma: 8
    5,7%
  3. Hiçbiri

Oylanma: 39
    27,7%
    19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Ben saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum,bununla ilgili topikleri inceledim fakat bir de anket üzerinde sonuçları görmek istedim. Evet arkadaşlar su dalgası mı sizce göze daha hoş geliyor yoksa perma mı? Ya da ben bir ton kimyasalı saçıma sürüp boşu boşuna neden yıpratayım bir de onun o kadar bakımıyla mı uğraşacağım,kendi doğal haline bırakır ya da geçici şeylerle değişiklik yaparım diyenlerden misiniz? Seçeneklerden birini işaretlediğinizde beğenilerinizi,beğenmemenizi,kullanadığınız bakım kremlerini ve bakım maskelerinizi paylaşırsanız sevinirim:)

2. 19 Ağustos 2009
  3. kahvelokum

kahvelokum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    açelya merhaba,
    ben yaptıdım ve çok pişman oldum.. saçların nasıl bilmiyorum ama çok yıpranıyor saçlar, ayrıca her sabah düzeltmek jölelemek gerekiyor... hiç de öyle hayal edildiği gibi lüle lüle olmuyor... 80 li yılların permasına benziyor, kıvır kıvır... tabi dediğim gibi saçların nasıl bilmiyorum.. pırasa gibi düz saçları olan arkadaşım yaptırdı ve memnun kaldı ama ben hala çok pişmanım ve hep bağlayarak kullanıyorum...

4. 19 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

merhaba kahvelokum
    benim saçlarım düz ama asi değil kolay şekil alır mesela kuzenimin saçı da düz ama onun ki 1 kutu spreyi boşalt yaptırdığı kıvırcık saç bi kaç saat gidiyor, benim öyle değil. Her sabah mı jölelemek gerekiyor yoksa saçlarını yıkadıktan sonra mı? Peki memnun kalan arkadaşına nasıl uygulama yapmışlar, belki ona kullanılan ilaçlar ithaldir, kuaförünüzden kaynaklan bir sorun olabilir mi acaba ve saçınız boyalı mı çünkü boyalı saç da yıpranma yapıyormuş,çok soru sordum farkındayım ama çok yaptırmak istiyorum ama saçımı da yıpratmak istemiyorum.
    Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun,şıklardan birini seçin lütfen

6. 19 Ağustos 2009
  7. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hiçbiri dedim...

8. 19 Ağustos 2009
  9. albunea

albunea Guest

canım benim, bırak ikisini de saçı çok yıpratıyor,zamanında ben de çok denedim,sonrada saçlarımı kurtarmak için çabaladım durdum.ben de hiçbiri diye oy kullandım.

10. 19 Ağustos 2009
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bence hiçbiri zamanında bende su dalgası yaptırmıştım saçım düz olduğu için tutmamıştı 3 gun sonra tekrar gittiğimde perma yaptılar ve ben hayatımın hatasını yaptım şimdi maşayla fln yapıorum çok rahat bence kesinlikle uğraşma derim

12. 20 Ağustos 2009
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hiçbiri..

14. 20 Ağustos 2009
  15. Princess

Princess Guest

canım ikisine de gerek yok sanki.
    su dalgası hele çok yapay geliyor bana.
    kendin maşa ile sar farklı şekiller ver çok istiyorsan ama onun dışında uzun sürelide gereksiz bence..

16. 20 Ağustos 2009
  17. yasemin81

yasemin81 mert ve ardam canlarım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bencede hiçbiri istediğin zaman dalgalı yapabilirsin artık herşeyın kolay yolu var

18. 20 Ağustos 2009
  19. sebnem42

sebnem42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en güzeli saçın kendi dalgası bence kızlar ya da doğal yollarla yapın