Su dalgasi yaptiranlar buraya..

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve Sensible tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Kizlar saclarim dalgali ve uzun süreden beri o dalgalarin üzerine su dalgasi yaptirmayi düsünüyorum. Dalgalar daha belirgin olsun istiyorum. Yalniz simdiye kadar su dalgasi yaptiran kimseyle karsilasmadim. Internetten resimde bulamadim acikcasi, genelde hep ünlülerin saclarinin fotolari var. Su dalgasi yaptirmis olan arkadaslar sizlerden rica etsem saclarinizin permali hallerini buraya ekleyebilirmisiniz? Birde sac tipiniz nasildi daha önce bunuda yazarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkürler.

2. 2 Mayıs 2010
  3. buyukotcanavari

buyukotcanavari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yazmamış ben de merak ediyorum aslında.

4. 3 Mayıs 2010
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Aaaa kimse ugramamis

6. 8 Mayıs 2010
  7. seda_341

seda_341 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaptırdım çok güzel oldu bnm düz sayılırdı ama pırasa gibi değildi.

8. 12 Mayıs 2010
  9. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    sedacim saclarinin resmini cekip koyabilirmisin acaba?

10. 13 Mayıs 2010
  11. NaZeNiN86

NaZeNiN86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben bır ara nıyetlendım su dalgası yaptıracaktım. kuafor e gıttım. tamam yaparım dedı. sarmaya basladı kucuk bıgudılerle. su dalgası ıcın daha kalın bıgudı gerekmıyor mu dıye sordum bı hafta sonra acılır genıs dalgalı olur dedı. bısı dıyemedım. saclarımı acınca bonus a dondum.cok pısman olmustum aglamamak ıcın zor tuttum kendımı.:gitme: bıde bı hafta pıs pıs koktu. resmen su dalgası yerıne perma yapmıs. gogsume kadar uzun gur saclarım vardı.mafoldumben şimdi onlardan eser yok. cok dokuldu saclarım.kendıne gelsın dıye herseyı denıyorum..
    sonradan ogrendım kı su dalgasını her yer yapamıyormus. farklı bır sarılıs seklı ve malzemesı varmıs. o zamanlar 18 yasındaydım. arastırmadan bızım mahalledekı kuafor e yaptırmıstım. sana tavsıyem ıyıce arastır oyle yap. bazı kuaforler adam akıllı bızde malzemesı yok yapamayız dıyo. bazılarıda para kazanmak ıcın senı bonus a cevırıp gonderıyo. Dıkkatlı ol canım.. sevgılerle

12. 13 Mayıs 2010
  13. netertua

netertua Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aynen katılıyorum.
    bende yıllar önce su dalgası yaptırayım dedim.kuaföre çok da tembih ettim ama bonus gibi olmuştum sempatiksalakcinni
    hemde saçlarım çok döküldü.1-2 hafta sonra en kısa olacak şkeilde saçlarımı kestirmek zorunda kaldım.
    aman dikkat!!

14. 15 Mayıs 2010
  15. oyun

oyun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende belirgin bukleler istiyorum hiç memnun olan yokmu altta oriyel yoksa dökülmez dediler bilmiyorum lütfen yaptıran varsa paylaşırmı