Su dalgasi yaptiranlarin paylaşim alani

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve ayyxuxzlxuxm tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ayyxuxzlxuxm
  1. ayyxuxzlxuxm

ayyxuxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Su dalgası yaptıran bayanlar memnun kalanlar kalmayanlar burda tecrübelerinizi paylaşalım.hihoyyyt
  2. 17 Eylül 2008
  3. sinyora

sinyora Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    valla bende merakla bekliyorum cevapları,uzun zamandır su dalgası yaptırmak istiyorum,ama cesaret edemedim henüz,saçlarım uzun ama ince telli ve seyrek,daha da kötüsü röfle vardı
    yani saçım yanar diye korkuyorum,zaten üç tane saçım var onu da kaybetmiyeyim
  4. 18 Eylül 2008
  5. ayyxuxzlxuxm

ayyxuxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yaptırmak istiyorum kısa saçlarım şuan yaza kadar uzamasını beklicem şimdiden araştırıyorum. Böyle kısa hiç iyi olmuyor. :)
  6. 18 Eylül 2008
  7. su dalgası nasıl oluyor resmini koyarmısınız merak etttim
  8. 11 Ocak 2009
  9. mormormor91

mormormor91 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
  10. 11 Ocak 2009
  11. kxuxçxuxk bxoxcxuxk

kxuxçxuxk bxoxcxuxk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar ben 24 yaşıma kadar saçıma hiçbir işlem yaptırmamıştım... ne boya ; ne röfle... dümdüz ; ince ama sağlıklı saçlarım vardı... su dalgası yaptırmak istediğimde herkes bana yaptırma dedi... ama heves etmiştim ; bir de sağlıklı saçlarıma güvendim...

ama keşke yaptırmasaymışım... çünkü saçlarım yandı ... hatta öyle ki su dalgası yaptırdıktan 1-2 ay sonra aralarda hep küçük küçük saçlar çıktı ve dümdüz... şekil vermekte çok zorlandım... su dalgasından sonra da saçlarımın parlaklığı kalmadı... çünkü su dalgasını şekle sokmak için jöle ve fön kullanıyoruz ister istemez...

dalgalar uçlara indikçe ben de saçlarımı kestirdim ama parlaklık yoktu... sonra 1 ton açığına boyattım... boyayı tekrarlamadım... sanki yazın güneşten açılmış gibi doğal oldu çünkü... sonra da terar boyatmadım ...

yaptırıp memnun kalanlarda vardır mutlaka... yaptırdığınız yere dikkat edin... bir de yapılırken benim başım çok yanmış ve kaşınmıştı... yaptırmadan önce bunları konuşun derim...
  12. 13 Ocak 2009
  13. hhhh

hhhh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yaa bende yaptırmayı düsünüyorum hatta 2 hafta sonra gözümü karartıp oturucam kuaförün önüne saclarım uzun ama seyrek ve ince telli ne olur yaptıranlar düsüncelerini söylesinnn bekliyorumm simdiden tskler
  14. 15 Ocak 2009
  15. ZzZzeynep

ZzZzeynep .. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yaa nasıl oluyoki bu su dalgası biraz daha bilgi verirseniz çok memnun kalıam valla arkadaşlar..

iyi bişeyse bende yaptırcam

kabarık saçlarda güzel duruyomu? yada çok mu kısa oluyo kestirince_?
  16. 15 Ocak 2009
  17. ozge_og

ozge_og bebeğimizi bekliyoruz :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kesinlikle tavsiye etmiyorum. saçlarım düzken devamli maşa yapıyordum düzleştirmek için, yanıyor uçları diye su dalgası yaptırıyım dedim ama istediğim gibi olmadı. daha kıvırcık oldu ve şimdi pişmanım. düğünüm var 3 ay sonra ve düzleştiremiyorum da korkumdan hepten yanar diye. offfffffffffffffffffffffff.....
  18. 21 Ocak 2009
  19. akksoutiv

akksoutiv Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kalıcı su dalgasını yaptırmayı düşündüm fakat kuaföre sorduğumda türkiyede çoğu yer yerli malı kullanıyomuş galiba onlar saçı yakıyo ve canlılığını öldürüyomuş. ama avrupadaki makinalardan yapanlar iyi oluyomuşda tam konuşmadık ama bu kadarı bile yetti caymama