su filtreli elektrik süpürgesi

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve cottonheart tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : cottonheart
  1. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar çeyizimdeki halı yıkama makinesi kafayı yedi birde çok ağır süpürürkende çok ses çıkartıyor benim bebek uyuduğunda kesinlikle süpüremiyorum bu günlerdede etrafada toz çıkartıyor
    benim istediğim şöyle yatık su hazneli sesi çıksada olur ama çekiş gücü iyi olsun bildiğiniz bir model varmı fiyatı çok fazla olmasın en fazla 250 verebilirim ne olur kullanan arkadaşlar yazsın sizin yorumlarınız benim için çok önemli size güveniyorum kızlar sadece kullanıp beğendiğiniz modeli yazın yeter ben fiyat araştırırım

2. 25 Ocak 2010
  3. esqer

esqer N£ FaRk £d€r Ki!! Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    su hazneniler cok ii deil die duydum ben temizlemesi filan zor oluomus kmse tawsiye etmio

4. 26 Ocak 2010
  5. cottonheart

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    canım bu yatıklar kolay temizleniyor diye biliyorum su yeri üstte oluyor hemen çıkarılıp takılıyor galiba ama markada karar kılamadın hadi kızlar bir el atın ne olur

6. 11 Şubat 2010
  7. cottonheart

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar kendime seçenek belirledim ama karar veremedim yardım edermisiniz sizce hangisi olsun üçününde yorumları çok iyi fiyatları biraz farklı tabi marka yazmıyorum sırayla 125 tl,220 tl,180 tl

Ekli Dosyalar:

8. 12 Şubat 2010
  9. xoxmrxuxm66

xoxmrxuxm66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en baştaki arnica sanırım komşuma aldık çok memnun

10. 12 Şubat 2010
  11. doddy

doddy Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım emiş gücü senin için önemliyse kesinlikle Arnica al. Arnicanin filtrelemesi iyi ve emiş gücü çok yüksek. Herhangi bir mağazada fişe takarak baktırabilirsin. Eksilerine gelince, 1- Sesi yüksek 2-Genel kalitesi çok yüksek değil. Sana tavsiyem resimdeki değil, Arnica Hydra Plus modeli olur. Plus modelinde turbo fırça var, hortumu da çelik tel ile sarılı. Turbo fırçanın içinde dönebilen fırçalı merdane var, halıların dibindeki tozları çok iyi alıyor. Amcamın kızı aldı çok memnun. Bir de su filtreli süpürgelerin genel eksisi, her kullanımdan önce su ile doldurmak ve işin bitince suyu söküp çalkalamak lazım.

Son diyeceğim, satıcıların "abla bu çok iyi çeker" lafına asla inanma. Fişe taktır ve mümkünse su doldurtarak bir dene. Sulu süpürgelerin çekişleri çok düşük oluyor çünkü. Mesela Rowenta'yı denemiştim mağazada, berbattı.

12. 13 Şubat 2010
  13. cottonheart

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    ıST89 canım çok sağol bende arnicadan şimdiye kadar kötü bir yorum okumadım ama dediğin jumbo plus ile arasında ne fark var birtürlü anlamamıştım sitelerdede yazmıyor sadeec 10 tl fiyat farkı yazıyor sen çok güzel açıklamışsın sağol canım kesinlikle karar verdim şimdi jumbo plus alıcam peki temizlemesi kolaymı

14. 14 Şubat 2010
  15. doddy

doddy Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım jumbo plus modelinde çelik telli hortum ile turbo fırça yok. Bundan da önemli detaylar. Bence Hydra Plus almalısın. Hortumu sağlam ve turbo fırçalı olması önemli. Temizlemesi maalesef zahmetli biraz. Kovasını, bazen de süngerlerini çalkalayarak yıkamak ve kurulamaya bırakmak gerekiyor. Benim amcamın kızı banyoda bir yer ayırdı süpürgenin kova ve aksesuarlarına, yıkayıp sürekli orada süzülüp kuruması için bekletiyor. Süpürgeyi kullanacağı zaman su doldurup kullanıyor ve yine yıkayıp banyodaki yerine süzülmeye bırakıyor. Böyle bir döngü olacak ister istemez :) Ya da süpürge ile işin bitince yıkayıp kurulayıp tekrar takman gerekecek. Bir de kablosunu sarmıyor onu söylemeyi unutmuşum.

16. 15 Şubat 2010
  17. cottonheart

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    hım benim bebekle ben süpüremiyorum bile üstüne çıkıyor bu kadar temizlemeye zaman ayırırsam yandım desene:) bir model daha buldum bugün dışarı çıkınca bu nasıl acaba biri 200 civarı diğeri 500lerde geziyor 200 olanı gördüm toz torbasız çıkarması yıkaması kolay hemde yatık benim istediğim gibi bu foto eklediğim pahalı olan diğer modeli daha ucuz ama satan bayan önermedi pek emiş gücü az dedi

Ekli Dosyalar:

18. 15 Şubat 2010
  19. cottonheart

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    bu kırmızı olanda 230 tl olan(samsung sc 6780 modeli) yanındakide 149 tl indirimdeydi satan kız emiş gücü çok iyi dedi birz hepimiz aldık dedi

Ekli Dosyalar: