su filtreli mi yoksa normal mi elektrik süpürgesi?

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve beyaz_gul tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : beyaz_gul
  1. beyaz_gul

beyaz_gul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar su filtreli kullananlar varsa memnunlarmi?
    artilari eksileri ne?
    arceligin su filtreli süpürgeleri nasil kullanananiniz varmi?

ve siz hangisini tercih ederdiniz bu tür süpürgemi normal süpürge mi ?

2. 18 Mayıs 2010
  3. aLon

aLon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    su filtrasyonlu. biraz zahmetli kullanımı her seferinde suyu boşaltman gerekiyor ama toz açısından daha iyi.

4. 23 Mayıs 2010
  5. dedimsana

dedimsana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynnen arkadasın aLon un dediği gibi toz açısından süper. astımı olanlar için birebir. ama her defasında yıkaman gerekli. koku yapar yoksa.

6. 23 Mayıs 2010
  7. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aynı dert bendede war hangisini alsam die arcelik ( kesın arcelik olcak baska markaya bakmıcam buarada) su filtreli nasıl acaba?dieri su kanguru modeli gusel biliorum ama su filtreliyi bilmıorum netten begenmeyenler olmus o kafamı karstrdı bide su filtrelilerın cekım gucu digerlerine gore daha az onu zamanla sorun yaparmıyım bilmıorum we her supurme sonrasında yıkamaya usenırmıyım onuda bilmıorum bilmiyorumkismile

8. 23 Mayıs 2010
  9. system

system Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    su bencede temizligi kolay vede parfün dökersen eger suya mis gibide kokar evin

10. 23 Mayıs 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    toza karşı alerjiniz varsa su filtreli çok iyi.ama benim süpürgem su filtreli değil ama tozda kaldırmıyo ben çok memnunum.ablam kullanıyo su filtreli onun alerjisi var toza karşı oda diyo memnunum diye

12. 23 Mayıs 2010
  13. mulbery

mulbery Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 10 aylık evliyim Fakir Prestige Duo alektrik süpürgesi aldım çeyiz için.Çok memnunum hem sulu hem kuru kullanılabiliyor.iki tane kovası var.ayrıca suyla beraber içine oda parfümü koyabiliyorsun harika kokuyor temizlik yaparken.Suluyu tavsiye ederim toz derdi kesinlikle olmuyor kullanımıda çok zahmetli deil bence.2dk kovayı yıka filreyi yıka.ben çalışan bir bayan olarak acaba zor mu olur diyordum kullanmı ama kesinlikle değil.Tavsiye ederim...

14. 8 Haziran 2010
  15. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Su filtrelileri kullanmak biraz zahmetli bence.

16. 9 Haziran 2010
  17. Cecillona

Cecillona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    su filtreli süpürgeler tozu hapsetme açısından gayet güzel olsada kullanımı zordur ve her süpürme işleminden sonra iyice durulayıp kurulamazsanız koku yapmaktadır arçelikte su filtreli süpürgeyi önermiyorum fakir prestige duo su filtreli süpürge güzeldir tavsiye ederim isterseniz sulu süpürme yaparsınız isterseniz sulu süpürmeden bıktığınız an kağıt filtresini takıp öyle de kullanabilirsiniz, elektrik süpürgesinde çekinmeden alabileceğiniz markalar philips ve fakirdir,kaliteli yapan başka markalarda var ancak servis ve yedek parça bakımından sorun yaşarsınız, geçen sene aldığımız bosch marka ekmek kızartma makinesi istanbul anadolu yakası gibi bir yerde evimize yakın servis olmadığından çok ters bir yerde olduğundan ya da avrupa yakasında bir servise gitmesi gerektiğinden çöpü boyladı

18. 16 Haziran 2010
  19. cipsoni

cipsoni Bebeğim ne olur gel artık Üye

Beğenildi:
    640
    Ödül Puanları:
    113
    sakin almayın çok zahmetlı zaten iş yapıyorsun yoruluyorsun bıde supurgeyı temızle arçelik benımki çok kotu pişmanım