Şu genç yaşımda hayatımı karartan, mahveden şey

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Çok üzgünüm.. Hergün üzülmekten aynadaki beni görünce hayal kırıklığına uğramaktan çok yoruldum. Allahım kimseye yaşatmasın. Çok acıymış genç yaşta yanlış bi ilaç kullanımı sonucunda ani çökme yaşamak. Sivilcelerim için 2.5 sene önce bi ilacı uzun süre kullandım. Bu ilacı bıraktıktan 6ay sonra cildimde müthiş iyileşmeler gözlemledim. İnanılmaz derecede güzelleştim. Pırıl pırıl, sıkı ve temiz bi cilde kavuşmuşum. Geçen seneye kadar çok iyidi herşey ta kii ilaç etkisini yitirene kadar. İlacın etkisi gitti ve yüzümde yine sivilceler çıkmaya başladı. Sadece sorunum bu olsa iyi. Ama yüzüm bir deri bir kemik kaldı. İnanın çok üzülüyorum :gitme: Çünkü o ilacın içerisindeki yüksek dozdaki a vitamininin etkisi tamamen gitti ve yüzüm sarktı. Şuan ne yaparsam yapayım düzelmiyo. Evde yaptığım bakım kürlerinin hiç faydası yok. Kelimeler kifayetsiz kalıyo üzüntümü anlatmaya :sinifsinif:

2. 12 Aralık 2009
  3. AdaEge

AdaEge Guest

cild için e vitamini kullanmak gerek...

4. 12 Aralık 2009
  5. AdaEge

AdaEge Guest

E VıTAMıNıNıN FAYDALARI VE E VıTAMıNı ıÇEREN BESıNLER

E vitamini, sağlık ve güzellik için hepimize lazım bir vitamin. E vitamini eksikliği, çok sık görülen bir durum olmamakla birlikte, görülmesi halinde, başta kansızlık ve göz bozuklukları olmak üzere, yaraların geç iyileşmesi, cinsel isteksizlik ve kısırlık gibi sorunlara yol açabilir. E vitaminin fazlası idrar yoluyal vücuttan atılır.
    E ViTAMıNıN FAYDALARI ;
    * Çok güçlü ve önemli bir antioksdan olma özelliği taşıyor.
    * Kansere karşı koruyucu bir vitamin.
    * Cildi güzelleştiriyor ve gençlik sağlıyor.
    * Kalp ve damar sağlığını koruymak açısından önemli bir yeri var.
    * Göz sağlığı için çok çok önemli bir element.
    * Vücuttaki zehirleli maddelerin atılmasını sağlıyor.
    * Alzheimeri önlüyor.
    * Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
    * Prostatı önler.
    E VıTAMıNı HANGı BESıNLERDE BULUNUR ?
    * Başta tahıllar olmak üzere ıspanak, kabak, lahana, marul gibi yeşil sebzelerde, zeytinyağı, balık yağı, fındık, ceviz, ton balığı, sardalye, yumurta sarısı, domates ve patates, bitkisel sıvı yağlar, yağlı tohumlar, tam tahıllar ve yeşil yapraklı sebzelerde, bol miktarda bulunur. Özelikle bir avuç fındık günlük E Vitamini ıhtiyacını büyük oranda karşılamaktadır.

6. 12 Aralık 2009
  7. Cnm artık ne yaparsam yapayım inan fayda etmiyor. İçsel bişey bu. Dıştan yaptırdığım müdahaleler yetersiz kalıyor. :gitme: Çok sağlıklı besleniyorum. Ama olmuyor

8. 12 Aralık 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bir cilt uzmanına gitseniz. yada bir plastik cerrah.onlar yardımcı olurlar size..

10. 12 Aralık 2009
  11. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bı uzmandan yardım al bence evde yaptıgın bakımların etkısı olmaz sorun bu kadar ciddiyse....cok üzüldüm adına ama tıp o kadar ilerlediki emınım senın durumununda bı cözumu vardır emın ol üzme kendını Allah can saglıgı versın gerısı bı sekılde düzelir....

12. 12 Aralık 2009
  13. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    O kadar ümitsiz olmayın neleri kimleri ne hale getiriyorlar.Bundan sonra daha dikkatli bilinçli davran eminim düzelecektir.

14. 12 Aralık 2009
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım derdinin çaresi var bence ama hangi ilaç öğrenebilirmiyim benim kız kardeşimde kullanıyrda

16. 12 Aralık 2009
  17. AdaEge

AdaEge Guest

stresli bir ortamdaysan bu da etkili..

18. 12 Aralık 2009
  19. ınanın ne stres yaşadım ne en ufak bişy aksine sebze yerim hep. ıÇok saolun güzel cevaplarınız bana moral verdi. Bu ilacı kullanan bi çok kişi benm yaşadığım problemi yaşamış ve 21 yaşındaki bir arkadaş o yaşta yüzüne dolgu yaptırmak zorunda kaldı. Benm sorunuma dolgu çare olur mu? tamamen eski halime dönebilirmiyim? :gitme: Estetik tecrübem hiç yok. Şüpheliyim. ılacın adı ...

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Aralık 2009