Su Kisti Hakkinda Yardim

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Gulperi tarafından 18 Aralık 2007 başlatılmıştır.

18 Aralık 2007
    Konu Sahibi : Gulperi
  1. Gulperi

Gulperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ablamda asırı ve sık ıltıhaplanmadan dolayı su kıstı oldugu tanısı konuldu. acaba bole bı hastalık hakkında bılgısı olan varmı. bu hastalıga neler etken olur nasıl tedavı edılır nelere dıkkat edılmesı gerekılır. paylasırsanız sevınırım tesekkurler.a.s.

2. 19 Aralık 2007
  3. Sevil.b

Sevil.b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de vardı 2 yıl önce fakat 1 taneydi üşütmekten kaynaklanıyormuş doktor söylemişti regl dönemlerinde patlarmış o su kisti. üşütmemesi gerektiğini biliyorum sadece

4. 19 Aralık 2007
  5. yekdenem

yekdenem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bendede vardi 2ayonce ameliyatla aldirdim etkileri kilo alma tuylenme ve sivilcilenme 4 saatlik birameliyatla aliyorlar yoksa cogaliyormus gecmis olsun

6. 14 Ağustos 2010
  7. nazlicanmugla

nazlicanmugla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende bi su kisti var ince bir septa ile ikiye bölünmüş bunu alabilecek bir doktor var mı bildiğiniz? ayrıca bu kist 10.5 cm büyüklüğünde yumurtalığımı içine almış...... ayrıca rahmim fetusta çift bu rahmimi de düzelttirmek istiyorum bu operasyonları yapabilecek kendine güzenen bir doktor var mı tanıdığınız acil ameliyat olmam lazım.....
    çoğu doktor benim ameliyat olmamdan korkuyor ve yapmıyor bu kist 2 yıl daha içimde kalırsa kansere çevirecekkkkkkkkkkkkk lütfen yardım edinnnnnnnnn?