Şu maşayı bi beceremedim gitti

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve minnick tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

14 Ekim 2008
    Konu Sahibi : minnick
  1. minnick

minnick rütbesizim benn... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ya ne güzel maşa aldım kendime bybliss 25 mm. Çok güzel bukleler yapıyo aslında ama ben bi türlü beceremiyorum yaa. Dün akşam denedim mesela hatta burda okumuştum önce jöleleyip sonra maşa yapın diye. Öle denedim ama yine olmadı. Bütün saçım birbirine girdi valla kabardı. Sabahın köründe yatıştırana kadar akla karayı seçtim valla.Ben neden beceremiyorum bunu yaa.Yapan bilen biri lütfen anlatsın banada.Yoksa kullanamayacağım bi türlü.:bbo:

2. 14 Ekim 2008
  3. mavi deniz

mavi deniz son 4 gün Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    haklısın cnm benim evde var kayınvalidem çokkk önceden almış eski bir şey ama çalışıyor yapayım diyorum ama görüntü o kadar garip oluyor ki şu dogal duran buklelerden yapamıyorum niye yapan yapan biri anlatsın adam akıllı..benim saç çok zaten aralarına yapayım diyorum düzleştirici kullanmak istemiyorum ama saçım dogal düzgün durmuyor berbat görünüyor.. sürekli toplanmıyor jölede sık olmuyor off ya uzasalar bıraz daha hiç degilse arada topuz falan yaparım beceremiyorum saçım katlı maalesef..

4. 14 Ekim 2008
  5. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım bende o doğal dalgaları yapamıyorum. Sabah işe yetişmem lazım saçlar papaz gibi oldu.İki saat yatıştırmaya uğraştım en sonunda topuz yapıp geldim işe.Uğraştığım ve saçımın yıprandığıyla kaldım işte.Hadi kızlar biriniz anlatın lütfen.

6. 14 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

kızlar bakın simdi maşayı sacın ucundan tutturun sonra içe dogru değil dışa dogru sarın ve sararken yan degil maşa dik olsun sonra bekletin ve maşanın agzını hafif acıp aşşağı dogru cekin cok süper olucak emin olun maşanın da ustasıyımdır övünmek gibi olmasın..şakkıdı buranın maşası ve düzleştiricileri benden sorulur hahayttkaydirigubbakcemile3 işin şakası bir yana deneyin ve haber verin merak ettirmeyin beni tamam canlarım..yerimseniben

8. 14 Ekim 2008
  9. Castefella

Castefella Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    Canımcım bahsettiğin maşa eski tip maşalardan değil mi? Senin kullandığın maşanın markası ne söyleyebilir misin? Zira annemden kalan var bir tane o da çabuk ısınıyor ve yakıyor hem saçı hem elini insanın Benimde saçım düz ve uzun olunca ne uğraşacak gücüm ne de tamamını bitirecek takatim kalıyor. Ama çoook hoşuma gidiyor şöyle doğal dalgalı saçlarfisfisfis

10. 14 Ekim 2008
  11. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ahhh canım benim saolasın yaa.Yan değil dik derken; hani kafana tam parelel olmayacak maşanın tepesi yukarı gelecek dik duracak yani ölemi saralım diyosun:uhm:
    Valla madem ustasısın hayatım şu maşa işini bi becereyim duacı olcam sana :Saruboceq:

12. 14 Ekim 2008
  13. EU1

EU1 Guest

14. 14 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ol canım derslerim için basarı duasında bulun..kaydirigubbakcemile3 evet canım aynen anlatıgın gibi ve içe dogru değil dışa dogru sarıcaksın ona cok dikkat et öbür türlü bgenmiyorum ve cok aşırı bekletme yoksa kıvır kıvır olur yani daha doğal dursun istiyorsan cok bekletme hemende açma ama..sen becerenekadar anlatıcam sana merak etme
    kaydirigubbakcemile5

16. 14 Ekim 2008
  17. minnick

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tamam canım çok saol en başından bi kere anlatırmısın ne yaptığını.Mesela başlamadan önce tarıyonmu saçını yada bişi sürüyormusun.Saçı ince mi alıyorsun kalınmı?Bukleleri yaptıktan sonra ayırıp elinle şekil veriyormusun ölemi bırakıyorsun?Çok soru sordum biliyom ama yarın denicem ondan soruyom herşeyini eksiksiz yapayımkaydirigubbakcemile5

18. 14 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

maşa almak istiyorum ama yapabilirmiyim Düzleştriciyle nasıl yapıyosun buklee