şu monotonlaşmış evliliklerle ilgili neler yapılabilir?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve cansev tarafından 13 Kasım 2006 başlatılmıştır.

13 Kasım 2006
    Konu Sahibi : cansev
  1. cansev

cansev Guest

Ben 13 yıllık evli 1 çocuk annesi ev hanımıyım deliler gibi aşk yaşayarak evlendiğim eşimle eski heyacanı gerek ekonomik şartlar gerek alışkanlıklar yüzünden artık heyecanlarımızı rafa kaldırmış durumdayım.Aşk tabiiki yerini sevgiye bıraktı 1 elmanın 2 yarısı gibi olduk ama korkum biraz daha ilerde dost yada hasta doktor ilişkisi yada ne bileyim anne yada kardeş ilişkisine benzemesinden korkuyorum.Heyecan şart yani sizce?

2. 13 Kasım 2006
  3. melody

melody Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    onun sevdiği şeyleri düşünün, hatırlayın.. notlar alın onu sevindirecek şaşırtıcak sürprizler planlayın...şaşırtın..sevindirin.. bakımlı olun...
    ben böyle yapmaya çalışıyorum :) ben daha yeni evliyim tabi..
    maaşallah bu arada 13 yıl... ne güzel:)

4. 13 Kasım 2006
  5. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ilk heycanın yok olmaması eşlerin çoğuda biz kadınların elinde,kendimizi monotonluğa bir alıştırdıkmı arkası gelmiyor,her zaman yeniliklere açık olmalıyız her konuda,ben yapamam,bana yakışmaz,acaba olurmu gibi düşünerek yola çıkarsak hiç bir şeyi deyiştiremeyiz,önce kendimizi deyiştirip sonra eşimizi kendimize uyması için teşvik etmeliyiz,günlük işlerden ve çocuklardan başka kendimize ve eşimize vakit ayırmaya başlayarak yola çıkmalı,beraber yapmaktan hoşlandığımız konulara yönelmeliyiz

6. 13 Kasım 2006
  7. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Siz iyisiniz yine benim ilişkim bile şimdiden monotonlaştı yani nasıl yaratılır bu yenilikler o ilk günün heyecanı bilemiyorum farklı fikirleri olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.

8. 13 Kasım 2006
  9. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Karşinizdaki Erkek Birazcik Kalassa Istediğiniz Kadar Romantizm Veya Ilginç Şeyler Düşünün Fayda Etmiyor Evde Kös Kös Oturuyorsunuz Yada O Hemen Arkadaşlariyla Dişariya Çikiyor Bizde Genellikle Öncelik Arkadaşlarinin...ya Küserlerse!!!!!!!!!!!

10. 16 Kasım 2006
  11. cansev

cansev Guest

gel bide bana sor 13 yılı nasıl geçirdim.ÇOK ZORDU ÇOK ANCAK OTURTUK TAŞLARI YERİNE...

12. 16 Kasım 2006
  13. cansev

cansev Guest

kelin ilacı olsa başına sürer HAYATIM...

14. 16 Kasım 2006
  15. cansev

cansev Guest

KALASKİ NE KALAS biz bişey söyleyince yediğin önünde yemediğin ardında derdin ne diyorlar of ya herşey yemek içmekmi...

16. 17 Kasım 2006
  17. pero

pero Guest

Neden ilk günlerdeki heyecan yillar gectikce kayboluyor.Hayat cok kisa halbuki niye degerlendirmiyoruz.Sinemaya gidelim.AMAN CANIM BOSVER SIMDI;Yüzmeye gidelim;CANI HICBIR ZAMAN SITEMIYOR KI;;;gece eglenmeye müzikli biryerlere gidelim;ZAMANINDA ÖYLE YERLERE COK GITTIM SIMDI GITMEK ISTEMIYORUM SEVMIYORUM;;;ama ben gitmek istiyorum ben gitmedim.SENDE BABANIN EVINDE GITSEYDIN;;;dENILIYOR.Babalarda evlendikten sonra kocanla gezersin diyor.(................gezersin diyorum ancak)kadin olmak ne zormus hic bir zaman özgürlügümüz yok..Devamli birileri bizi kontrol ediyor.Kumandali gibiyiz.....Allah sabir versin bizlere;;;;;;;;;;;

18. 17 Kasım 2006
  19. yeldanur

yeldanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Devamli birileri bizi kontrol ediyor.Kumandali gibiyiz.....Allah sabir versin bizlere;;;;;;;;;;;
    bayıldım bu sözlere doğru valla