şu seyrek saçlarr =(

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve DeReN_GeMiCi tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : DeReN_GeMiCi
  1. DeReN_GeMiCi

DeReN_GeMiCi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Biz bayanların en baş belası şu şaçlar olsa gerek.. günlerdir arayıp tarıyorum seyrek saçları gürleştirmek için yapılanları.. saçlarım ön tarafında gözle görülür seyrelme var annemin söylediğine göre çok fön çekmekten yıkamaktanmış.. ama takdir edersiniz ki öğrenciyim hergün okula gidip geliorum ve şaçlarımın güzel görünmesini istemem en tabi hakkım.. çözüme gelince kimisi ıssırgan otu demiş, kimisi sarımsak, kimisi yılan yağı, kimisi minoxidil, inanın ne yapacağımı şaşırdım.. lütfen duyarlı bayan arkadaşlarım size sesleniorum allah rızası için denenmiş ilaç, yağ formülü, yenilip yutulan ne kullandınız da yeni şaçlar çıkardınız.. inanın çaresiz kaldığım en büyük derdim bu, resmen paranoyaya bağladım kimi görsem gözlerim saçlarına gidiyo ve inanılmaz mutsuzum bu yüzden. lütfen deneyip de gerçekten çözüm bulan warsa yazsın .. şimdiden teşekkürler.

2. 20 Haziran 2010
  3. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bepantene,bemiks,evigen ampullerini 20ml bademyağıyla karıştır haftada 2 kere sür..

4. 20 Haziran 2010
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yeni saçlar çıkarıyor yaniii

6. 20 Haziran 2010
  7. DeReN_GeMiCi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle önemseyip cwp werdiğin teşekkür ederim bu 3lü set halinde mi yoksa tek tek mi satılıo ? denenmiş mi yeni şaç çıkarıyomuymuş sahiden.. boşuna uğraşıp olan saçımıda kaybetmek istemiorum..

8. 20 Haziran 2010
  9. huzurum

huzurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende senin gibiyim.. araştırıyorum ne iyi gelir bilmiyorum yaaa....

10. 20 Haziran 2010
  11. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.546
    Ödül Puanları:
    163
    bende arastırıyorum

12. 20 Haziran 2010
  13. DeReN_GeMiCi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    resmen hayatım karardı diyebilirim bu yüzden son 6 aydır daha da fazla takıyorum galiba kafama inanın kızlar ewden çıkmak gelmiyo içimden ki önceden süslenip dışarı çıkmak için can atardım.. saç ekimini bile düşünüyorum yani tek düzene girsin o seyrek görünüm gitsin bütün paramı bu uğurda feda etmeye bile razıyım sadece bi çözüm mafoldumben

14. 20 Haziran 2010
  15. huzurum

huzurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım avatardaki sen misin? gayet güzel görünüyor saçların..
    canını sıkma o kadar ya.. bende üzülüyorum ama napalım bazılarınınki de böyle oluyor işte.. :sinifsinif:
    doktora gittin mi hiç bu yüzden..? benimde kafamın arkasında bir açıklık var.ve bende buna çok takmış durumdayım... bakalım karanfil suyu deniycem faydası olcak mı? forumda okudum ve bugün başka bir arkadaş daha söyledi faydasını gördüm diye.dökülmeye faydası oluyormuş..ama yeni saç çıkarmaya nasıl etkisi olur tam bilemiyorum.paylaşan arkadaş seyrek saçlılar da kullanabilir,saç çıkarmayada faydası var falan yzamış.. bi de canım sinameki saç çkartıyormuş.ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum.belki araştıracağın şeylerin arasında aklında olur da fydasını da görürüsüün diye yazdım.. boshayallersmile

16. 20 Haziran 2010
  17. DeReN_GeMiCi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım teşekkür ederim hyr deilim ama çıt çıtlarımı takınca öle oluo tek problemim perçem kısmında ki seyreklik kel gibi duruo nasıl bunalıorum bu yüzden bilemzsin, ewt bende okudum forumda kızların karanfilini hatta koydum bile sabah suya yarın sürücem ama diorum ya olan saçımı da kaybetmek istemiorum. umarım ii gelir .. o kadar çok şey buldum ki ıssırgan kürü, sığır iliği kürü, yumurtalı ballı kür, karanfil, yılan yağı, bepantenin olanı, sarımsak, içlerinden en mantıklısı sarımsak geldi ama onun da kokusu endişelendirio hoş 2 hafta sonra yazlıktayım 1 ay boyunca bakıma sokucam kendimi, sarımsak kokusu falan vız gelir tek yeni şaçlarım çıksın .. bilmiyorumkismile

18. 20 Haziran 2010
  19. huzurum

huzurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş canım.bende bugün yaptım karanfil suyunu.yarın başlıycam inş bi faydası olur.................. :sinifsinif: