Şu sıralar kendimi pek beğenmiyorum...!!!

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve PastelBoya tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ya kızlar inanın neden böyle düşündüğümü bende bilmiyorum ama kendimi bir süredir pek beğenmiyorum..:sinifsinif:
    Boyum 1.60 kilom 49 basenlerim var azcık pek sorun etmiyorum bunu.
    Sorun ne bende anlamadım aslında, biraz komplexli bir yapım var..(Tamam,tamam biraz değil baya diyelim biz buna)Giyimim kuşamım normaldir zevkimde fena değildir.Dar paça streç kot,hırka,sweet,mont vs.giyiyorum pek spor takılmam (kapişönlü,yada baskılı tshirt)

Makyajım da iyi denebilcek düzeyde solgun bir yüzüm var ve pudra kullanıyorum,şeftali ve pembe tonlarında allık kullanırım siyah göz kalemi,rımel vs..

Saçlarımı koyu kestaneye boyadım velhasıl değiştirecek pek bir yönümü bulamadım??saçlarım deseniz vasat aslında,çok işlem görmekten aşırı kırıktı eylülden beri 3 kere kestirdim halada toparlanmadı..Bol katlı en uzun katı omuz hizamda..

Uzun saç istiyorum ama maleseff en fazla omuzumu 5 cm geçti uzunluğu oda 2006 yılındaydı yani..Saçlarımı toplayamıyorum kulaklarım kepçe ve ben 7.sınıftan beri toplamam saç..
    Sağolsun o zamanlar bazı arkadaşlar alay konusu etmişti kulaklarımı adımla değil kepçe diye hitab ederlerdi ne ağlardım:sinifsinif:

O zamana kadar kulaklarımın kepçe olduğunu bile bilmezdim aslında benCADIARZU Zaten toplasam ne olacak ki çok seyrek hem toplanacak kadarda saç yok şuan:nazar:
    Fikir almak istiyorum kızlar:1rolleyes:

Bir kaç fotomuda ekliyorum kızancıklar..

BUNLARIDA YENı ÇEKıNDıM ÇÖZÜNÜRLÜK DAHA ıYı :KK66:

Buda yüzden arkadaşlar

Son düzenleme: 12 Aralık 2009
  2. 10 Aralık 2009
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sana tavsiyem postiş al

4. 10 Aralık 2009
  5. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Tavsiyen için teşekkür ederim canım bende o tarz bişeyler düşünüyorum..Belkide yıllarıdr kısa saçlı olmamdan sıkıldım değişik modeller veremiyorum en fazla bant takıyorum düzleştirip yada şekillendrici sürüp kıvırcık yapıyorummafoldumben

6. 10 Aralık 2009
  7. ticktack

ticktack soğuk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence yüzüne çene hizasında düz saç yakışır şu anki saç modelin pek açmamış seni sanki

8. 10 Aralık 2009
  9. er_sev

er_sev Baladamın Gelini Üye

Beğenildi:
    1.000
    Ödül Puanları:
    188
    bence d e cnm saçında yapıcağın bi değişiklikle çok daha farklı gözükebilirsn

10. 10 Aralık 2009
  11. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    güzel kızsın maşallah
    kilon boyun yerindeymiş.
    insanı saç çok değiştiriyor. uzun saç merakında varmış postiş alıp bi dene bakalım. hatta resminide at buraya bizde bakalım :KK66:

12. 11 Aralık 2009
  13. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ayy valla deniycem canım ya yeter artık emin kısa saçın her modelini denedim yani küt modelleri hariç..Hatta ben küt istedim,kuaförüm yapmadı saçlarımı uzatmak istiyordum(sağlıklı) eğer küt yaparsak,düzleştirmen vs. gerekir uzatamassın dedi..

Bende kırıklarımdan kurtulmak istediğimden en çokta üst katlarda kırık vardı böyle kestirdim yanii..Sömestrda yaptırıcam ya kaynak yada çıt,çıt:hulya:

14. 11 Aralık 2009
  15. civcivim

civcivim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım gayet güzel bir kızsın benim fikrim saçına röfle yaptırman yönünde olucak eminim çok yakışıcak sana.açık tenli güzel gözlü bir kızsın sana ayrı bi hava katıcağını düşünüyorum.giyim tarzını değiştirme çok yakışmış.

16. 11 Aralık 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Canım beyaz tenliyim ama çoğu zaman solgun yüz reengim.daha önceleri birkaç kez sarı attırmıştım saçlarıma ama çok olgun gösterdi beniTabiii tonuda çok önemli ama şuan saçlarım toplanma aşamasında..Yorumun içi teşekkür ederiim

18. 11 Aralık 2009
  19. 7VerenGul

7VerenGul Hayat Sevince Güzeeel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Gözlerin çok güzel ama cansız duruyolar; gözlerini daha canlı göstericek, fazla abartısı olmayan hafif bi makyaj yüzünü daha güzel bi görüntüye sokabilir bunu düşün bence tatlım :1rolleyes: