Şu yaşımda dayak yedim:( Çok kötüyüm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve puffss tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : puffss
  1. puffss

puffss Guest

merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım..en son 17 yaşında babamdan bir tokat yemiştim.meğer o ne kadar küçük bi şeymiş.bugün abim hayatta unutamayacağm bir gün yaşattı.haklı olduğum için dayak yedim..çok kötüyüm.evi terk etcektim ama terk edecek param yoktu:KK43: kaldım gene buralarda..gidecek yerim war ama yok..sırf bu soy adından kurtulmak için evlenmek istiyorum ama o da ha diyince olmuo..huzurum yokk..huzur istiyorum..ben bu tokatı haketmedim..abimden nefret ediyorum..o artık benim için bitii!yoruldum ölmek istiyorum..ama ölmeye bile cesaretim yok:KK43:

2. 30 Nisan 2009
  3. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim benim seni anlayabiliyorum...
    ama istersen önce bir o tokati neden yedigini anlat?
    hem icin acilir hem biz konuyu daha iyi anlamis oluruz...
    cani veren Allah alanda Allah...
    bende bu düsünceyle cok kez bogustum...
    ama hayat devam ediyor öyle yada böyle...
    seni daha cok güzel günler bekliyor canim...
    üzme kendini...
    hakkinda hayirlisi olsun insallah...
    evlilikte care cözüm degil... bende bazen diyorum evlensemde kurtulsam...
    ama yagmurdan kacarken doluya tutulmak var birde...
    önce bir sakinles kendini toparla...
    hayat yasamaya deger... tüm olumsuzluklara ragmen...

dedigim gibi istersen abinin sana neden tokat attigni anlat...

üzülme ama.... üzülmemeye calis...

a.s.

4. 30 Nisan 2009
  5. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    yanlış bir adım atmadan önce sakince bir düşünmek gerekir ki geri dönüşü olmycak hatalar yapmayalım eğer aranızdaki münakaşa çok özel değilse anlatırsan yapman gerkenler hakkında burdaki arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır tecrübeleriyle allahın verdiği canı yalnız allah alır canım benim şimdilik tek diyebileceğim o

6. 30 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canımm sakin ol.. nereye gitmekmişş orası seninde evin unutmaa, olayı anlatmak payaşmak istermisin konu neydiki abin bukadar dellendi??

8. 1 Mayıs 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    önce bir sakin olun...
    ne demek evi terk edecektim.....
    ne demek onlardan kurtulmak için evleneyim...
    arkadaşım birilerinden kaçayım derken kötü birine sürünebilirsin...
    aklına başına topla ikiside kurtuluş değil...
    rabbim yardımcınız olsun...

10. 1 Mayıs 2009
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Gideceğin en iyi yer sana ne evinin sıcaklığını ne de güvenini verir canım...

Sorun nedir? Bir anlat bakalım...

O ne öyle ölmek falan deme öyle şeylerde...

Hadi anlat bakalım elimizden birşey gelirse yardımcı oluruz...

12. 1 Mayıs 2009
  13. puffss

puffss Guest

konu baya bi uzun.ben hemen özet geçecem.yarın annemin doğumgünü.abim (evli) onu aradım unutmuştur hatırtayım die."pastası benden organizasyon sizden" dedim.o da dediki "biliyorum unutmadım doğumgününü ama yarın babamlar bizde" (babam ve annem ayrı.babam başka bi bayanla evli). iptal etmesini söyledim.o da cumartesi kutlama yapmayı önerdi.."tamam siz cumartesi kutlarsınız ama ben sizin yarınki programınıza katılmam.yarın annemle olmak istiyorum çünkü o benim için daha önemli" dedim. o da bana "sen de benim için önemli değlsin.annende senin olsun" dedi. "tamam" dedim.derken telefonu kapattım ama elim ayağım titremeye başladım.bu telefon görüşmesi olduğunda işteydim.iş çıkışı hemen eve geldim.benden bi 10dk sora abim geldi.içeri yanına geçtim."ne bu afra tafra bana diklenmeler" dedi.ben sana diklenmiyorum dedim. neden neden annemle babamı dengede tutamıyorusunuz dedim.derken konu aldı başını gitti.annemin doğum günü babasını yemeğe davet etmesinden daha önemli bence.annem doğum günü falan beklemez ama moral olsun ona istedim..ama sevgili hayırlı abilerim babalarıyla olan programlarını iptal etmediler..ee buna da para gücü derler herhalde..ne de olsa babaları onların her eksiğine koşuo..borçları olur babaları öder.ama benim bi şeye ihtiyacım olduğunda babam "sen benden çıktın çıkıştın"der. işte bu yüsden bu soyadı istemiyorum artık..
    nese dayak kısmına gelince kapıdan çıkarken ben bi daha bu eve gelmem dedi anneme.bende "bende senin evine gelmicem artık" dedim..hala ağlıorum..artık sindiremiyorum yaaa

14. 1 Mayıs 2009
  15. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    sizi ve annenizi üzen insanlar içi bırakın üzülmeyi annenize sarılın sahip çıkın bir gun ilahi adalet yerini bulacaktır..abilerin pişman olacaktır ama iş işten geçmiş olacak..pireye kızıp yorgan yakmayın evlenmek ha deyince olmaz hata yaparsınız çünkü..boşverin görüşmeyin abinle...

16. 1 Mayıs 2009
  17. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    Ne çabuk pes ediyosun böyle ?
    neden kaçıyosun ki ?
    umursamaz gibi davranmayı dene biraz..olan oldu sonuçta..
    haklıda olsan abin senin unutma bunu..
    50 yaşına da gelsen o kendinde bunu hak olarak görücek çünkü garip bir büyüklük psikolojisi var onun ve sen ne kadar büyürsen büyü hep küçüksün :))
    kendimden biliyorum..
    sakin ol cnm..
    hepimiz dayak yedik sonuçta..

18. 1 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

kötükedihüsoabin çok büyük ayıp çok büyük terbiyesizlik yapmmışş :mymeka:

Heleki anneciğinin gözlerinni önünde olması üzücü olmuşş, annen nededi ne yaptı peki arkadaşım??