Şu yatağa bir bakar mısınız?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve duygut tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : duygut
  1. duygut

duygut Guest

selam kızlar ben yakın bir zamanda evlenicem. nişanlımda tutturmuş yatak odasında yatak yuvarlak olcakkaydirigubbakcemile3 diğer şeylerde anlaştık zevkimiz hemen hemen aynı ama ben yuvarlak olmasını istemiyodum sonra bunu beğendim sizce bu nasıl ya yuvarlak yatak kullanan varmı?

Ekli Dosyalar:

2. 14 Aralık 2009
  3. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım yeni evleniyorsan kullanışlı şeyler almaya çalış,Yatak ne kadar büyükse o kadar sıkıntı çekiyorsun çünkü..
    Yatak toplaması,nevresim değiştirme,yataktan inme çıkmaaa işkence gibi geliyor..

Benim yatağımm yuvarlak değil ama özel yaptırdığımız için bayağı büyük..

Ayrıca oturacağınız ev belli değilse bayağı bir büyük y.odası aramak zorunda kalacaksın...

4. 14 Aralık 2009
  5. duygut

duygut Guest

bende geniş olursa daha rahat uyurum diye düşünmüştüm görünüş olarak çok beğendim ama zorsa vazgeçircem ben onukaydirigubbakcemile3 sağol canım

6. 14 Aralık 2009
  7. drydeniss

drydeniss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    cok güzel görünüyor..
    benimki bildiğin yatakda noluyor..
    bence çok hoş.. ne kadar büyük olursa o kadar iyi derim.
    o kadar serile serile yatarsınız opuyorumnanaktan

8. 14 Aralık 2009
  9. selin1986

selin1986 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede çok hoş canım benim yatağım küçük en kısa zamanda değiştirmeyi düşünüyorum
    rahat edemiyorum şöle kocaman bi yatağa ihtiyacım var valla :)))

10. 14 Aralık 2009
  11. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel görünüyor.
    anladığım kadarıyla yatağın yan tarafları ayrılıp normal yatak standardında olabiliyor. yanlar deri gib
    duruyor ama bu yatağın çarşafı falan nasıl olacak aceba?
    sadece ortayamı serilecek anlayamadım.
    görüntü olarak çok hoş ama kullanışlımı bilemiycem.

12. 14 Aralık 2009
  13. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben yuvarlak yatak aldım ewlenırken ben cok ıstemıstım ıstersen bı bak benım kı seray mobılyanın global yuvarlak yatak modelı acıkcası gens genıs yatmak cok guzel sımdı bı kızım var ve yatak kocaman oldugu ıcın 3muz beraber yatıyoruz:) gel gelelım sorunlara eger kırada oturacaksanız tavsıye etmem benım ılk evım kıraydı yatak odası buyuktu oyuzden aldım sonra kendı evımıze gecıtık o ev kucuktu yatak odasına adım atamıyoduk dırek yataga :) sımdıkı evım yıne buyuk rahatım ...ama dedıgım gıbı yatak odasının bı haylı buyuk olması gerekıyor kendı evınse eger baska bı sorun daha var bu yataga uygun nevresım takımı bulamıyosun en buyugu battal boy oluyo oda en fazla 220.ye240 yapıyo kenarları hep acıkta kalıyo yada ozel alıcaksın kı onlar cok pahalı esıme sordurmustum yenı aldıgımız donemde nevresımınıde al dıye oda aramıs kadın ona beyefendı yatagınız yuvarlak dıye yorganında mı yuvarlak olması lazım demıs bızımkıde tamam dıyıp kapatmıs ne anlıcak kı bende deım yorgan dııl ama carsafın yuvarlak olması lazım dıye ama nıtekım alamadım sımdı satılıyomus ama fıyatı 350 lıraydı son gordugumde ben sana ıyı ve kotu yanlarını soyledım karar senın benım yatagın resımını bulup gondermeye calısıcam

14. 14 Aralık 2009
  15. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    [​IMG] benım yatagım bu ...

16. 14 Aralık 2009
  17. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kullandım yuvarlak yatak ve hiç memnun kalmadım.Piyasada nevresim bulmak çok kolay değil.O sıkıntıyı yaşıyorsun mutlaka.Yatak ne kadar büyük olursa olsun rahat değil.(Bir defasında düştüm bile)Odanın da bir hayli geniş olması gerekiyor ki estetik dursun.
    Görsel olarak farklı oluşunun haricinde hiçbir avantajı yok.Şimdiki yatağım ortopedik ve büyük bir yatak.

18. 14 Aralık 2009
  19. duygut

duygut Guest

ayy sağol canımcım ya çarşaf yorgan konusunuda hiç düşünmemiştim vallakaydirigubbakcemile3
    kızlar görünüş olarak bende beğendim evimi özellikle yatak odası ve mutfağı geniş olan bir ev seçicem zaten.evide taksitle alıcaz yani sonunda bizim olcak=) pahalı diye duydum bide. canım senin gönderdiğin yatakta çok hoşmuş güle güle kullan rahat rahat uyursun artık=) özellikle geniş diye çok beğendim çarşafa yorganada bir çare buluruz artık kızlar napalım=)