suan bunu okuyanlar varsa lutfen yardimci olsunnnn :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ikra_ tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ikra_
  1. ikra_

ikra_ Guest

iyi bayramlar arkadaslar ben 7 aylik evliyim ve hic korunmadim fakat 2 ay evvel hamile kalmadigim icin doktora gittim prolaktin hormonumun yuksek ciktigini soyledi buyuzden gebe kalamiyirmusum dostinex verdi ve 2ye bolup hapi 4 hafta ictim.arife gunu sonuncusunu ictim hatta.esimde doktora gorundu spermiogram testi normal cikti.ben kasim ayinin 24unde regl oldum 30unda bitti fakat bu sabahtan beri benden koyu kahve siyaha yakim sanki adetimin son gunuymus gibi bir kanama geldi ve ilk defa boyle bisey oldu acaba bu ustune gorme olabilirmi lutfen bilen varsa cvp versin tekrar hepinize ii bayramlarrr

2. 10 Aralık 2008
  3. Pili

Pili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ilaçlardan oluyor prolaktin düşdükden sonra cıkmiyor ilaçla tedavi ediliyor korkma kanın rengi de normal

4. 10 Aralık 2008
  5. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim reglin daha yeni bitmis. bu ustune gorme degildir. bir doktora gorun istersen tekrardan cunku miyom vs olabilir.

Prolaktinin kac cikti? Benim 32 idi. Allah a sukur hic ilac kullanmadim hic de problem yaratmadi. 2 kere hamile kaldim.:nazar:

sen de stres yapma, emin ol yakinda hamis kalirsin sen de. bebek gelecegi zamani kendi seciyor.

6. 10 Aralık 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu prolaktini hormonunun en büyük sebebi stresten kaynaklanıyor.benim 50 di ve dr bana ilaç felan vermedi sadece stresten uzak durucaksın ddi ve nitekimde stres yapmadım ve hamile kaldım.üstüne görme denene şey tam nasıl oluyor bilmiyorum ama benim reglime 5,6 gün kala 1 damla lekem gelmişti regli olduğu sandım ve bekledim bekledim yok meğer yerleşme kanamasıymış.inşallah allah gönlüne göre verir tez zamanda.

8. 10 Aralık 2008
  9. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    :nazar:
    Canım bence vakit kaybetmeden doktoruna görün

10. 10 Aralık 2008
  11. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    oncelıkle gecmıs olsun bu cok onemlı bır problem degıl ılacla tedavısı mumkun
    bende adet gecıkmesı ıcın dr.a gıttıgımde prolaktın yuksektı 59 fala ılac kullandım parlodel adında 2 kutunun sonunda sıfırlanmıstı ve o ay hamıle kalmıstım sende tedavıye baslamıssın zaten
    hersey gonlunce olsun

12. 31 Ocak 2009
  13. liiii

liiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım 39 prolaktın burda okuyorum arkadaşlarınkını rahatlıyorum tedavım başlamadı.bende burdakı herkezla yanı durumdayım aslında stresten oldu benım.

14. 3 Şubat 2009
  15. pepuda

pepuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım korkma,normale döner.Bende prolaktin yüksekliği sebebiyle dostinex kullandım etkili bir ilaç ertesi ay hamile kaldım. İçini gönlünü rahat tut.