Suat Sphan Erahin'le Doum yapan arkadalar ltfen paylamda bulunun...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve idyl tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : idyl
  1. idyl

idyl Bende Anne Oluyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar,

10 haftalık hamileyim doktor ve hastane araştırmaktan sıkıldım. Şimdi Medical Park Suat beye gidiyorum. Ama iki kötü yorum okudum kafam karıştı. Suat beye muayene olan ve memnun olan arkadaşlar paylaşımda bulunmuşlar ama doğum yapan 1 kişi yorum yapmış oda bebeğini kaybetmiş. Sadece doğum yapanlar burda memnun oldukları ya da olmadıkları olayları anlatırsa çok sevinirim.

2. 11 Ekim 2009
  3. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    canım allah tamamına erdirsin ben medical parkta tüp bebek servisinde tedavi gördüm ama o doktor doğum bölümünde sanırım tanımıyorum kendisini ama orda kontrole giden bir arkadaşım var birsem DIRIMKIZI ona söliim buraya uğrasın o tanır kesin bu yakınlarda konuşmuştuk bende oraya kontrole gideyim demiştimde öle konu açılmıştı bilgisi olabilir

4. 11 Ekim 2009
  5. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    doğum sonrası evime yakın hastaneyi tercih ettim ve araştırdım süha beye

gidiyorumm iyi .rahatlatıcı .güzel muayne ediyor her soruma cvp veriyor ve takip ettim pc bilgilerimi açıp güncelliyor ben bi soru sordum ve arkasından pkoluyum ama dedim biliyorum dedi unutması çok normal ama kayıt etmiş heraldee muayneden çıkınca ben o o arada pc yazı yazır ama gebelik takibi nasıl bilemeyecem ben memnunum yaniii

6. 11 Ekim 2009
  7. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım baştan beri suat beye gittim şuanda 15 günlük bebeğim var ve spinal sezeryan oldum çok şükür memnun kaldım bir sorun yaşamadım...tavsiye ederim...

8. 9 Nisan 2010
  9. marmellata

marmellata Che sarà, sarà Üye

Beğenildi:
    71
    Ödül Puanları:
    153

doğum şekli senin tercihin miydi? doktorun mu yönlendirdi?